نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تعمير و بازسازي منازل آسيب ديده معلولين طبق نظر كارشناس رسمي دادگستري انجام مي شود

تعمير و بازسازي منازل آسيب ديده معلولين طبق نظر كارشناس رسمي دادگستري انجام مي شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ شبانگاه روز یکشنبه ۱۱ آذر ماه ۹۷ فرماندار بافق به همراه رئیس اداره بهزیستی، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و برخی دیگر از مسئولان از مسکن معلولان بهزیستی شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند مرمت این ساختمان ها قرار گرفت.

فرماندار بافق در حاشیه این بازدید گفت: در چند ماه گذشته یک سري ترکهای افقی و عمودی در ساختمان های مسکن مددجویان بهزیستی شهرستان مشاهده شد نیاز بود که کارشناسی انجام شده و از نظرات کارشناسان رسمی دادگستری در مجموعه قضایی شهرستان استفاده شد و بنا به نظری که هم کارشناسان و هم هیئت مشورتی کارشناسان  داده اند پیمانکار موظف شده که تحت نظر کارفرما که اداره کل بهزیستی استان است بناهایی که آسیب دیده بودند را مرمت و تعمیرات اساسی انجام بدهند.

محمد زاده رحمانی افزود: یک تدبیری اندیشیده شده که این  خانوارهای ساکن که در این مدت دچار ضرر و زیان و مجبور شدند منازل و مساکين خود را ترک کنند نیز به نوعی از آنها دلجویی و رفع خسارت شود.

وی تصریح کرد: از دید کارشناسی هیچ نقص زیرساختی وجود نداشته است که دوباره باعث پیدایش این ترکهای افقی و عمودی شود.

فرماندار بافق ادامه داد: البته در بحث نظارت بر احداث ساختمان هم کوتاهی‌های شده بود.

زاده رحمانی در پایان خاطر نشان کرد: هم اکنون ساختمان های آسیب دیده تحت نظارت کارشناسان فنی در حال مرمت و بهسازی است و مرمت و تعمیرات اساسی انجام خواهد شد.