نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تعمیق شناخت قشرهای مختلف جامعه از الویت ها برنامه های دهه فجر خواهد بود.

تعمیق شناخت قشرهای مختلف جامعه از الویت ها برنامه های دهه فجر خواهد بود.


جانشین ستاد دهه فجر شهرستان بافق:
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ اولین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان بافق با حضور معاون فرماندار واعضاي اين ستاد یکشنبه عصر در محل فرمانداري برگزار شد.
"علیرضا صمدی " در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار امیدواری کرد انقلاب اسلامی بتواند با قدرت هرچه بیشتر به مسیر ترسیم شده از جانب رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و در زیر سایه رهبری معظم ادامه دهد.
وی خاطر نشان کرد انقلاب اسلامی نعمت دوم اسلام است که بشر را به سمت رهایی ازوابستگی به شرق و غرب و هرچه غیر از خدا هدایت می نماید.
معاون فرماندار بافق بیان كرد: تعمیق شناخت قشرهای مختلف جامعه به ویژه نسل جوان از بنیانگذار جمهوری اسلامی و افكار و آرای آن بزرگمرد تاریخ یكی دیگر از الویت ها در برگزاری مراسم دهه فجر خواهد بود.
صمدی با تاكید بر مدنظر قرار دادن تكریم شهدا و تبیین نقش رهبری حضرت امام(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی در برنامه‌ها گفت: تجدید پیمان نیروهای انقلابی با ارزش‌ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و مقام عظمای ولایت باید همواره مورد توجه باشد.
جانشین ستاد دهه فجر شهرستان بافق در رابطه با اجرای برنامه های دهه فجر، چهار نکته را مورد تأکید قرار داد: بحث ابتکاری بودن برنامه ها بخصوص برای نسل سوم انقلاب اسلامی با قالب های متنوع مخصوصا فرهنگی و هنری، پرهیز از اجرای برنامه های کلیشه ای، تأثیر بیداری اسلامی و تحت الشعاع قرار گرفتن انقلاب اسلامی در جهان اسلام و توجه به برنامه های نرم افزاری انقلاب اسلامی.
معاون فرماندار بافق در ادامه متکي بودن انقلاب را بر ايمان مردم دانست که نقطه قوت انقلاب و مايه ياس دشمنان برشمرد.
صمدی همچنين اجراي برنامه هاي متنوع و شادي آفرين را براي مردم در ايام پيروزي انقلاب خواستارشد تا مردم با حضور حداکثري خود در انتخابات مجلس شوراي اسلامي يکبار ديگر به جهانيان و بيگانگان قدرت و عظمت و حمايت بارهبري را ببينند.
وی در ادامه با توجه به ابلاغ صادره و شرح وظايف مدون هر يك از مسئولين كميته هاي 16 گانه ستاد گراميداشت دهه فجر شهرستان پرداخت و گفت در امر برگزاري مراسم دهه فجر انقلاب اسلامي در شهرستان بافق كميته ورزش و جوانان ، كميته بسيج ، كميته مراسم ، كميته مساجد و تشكلهاي اسلامي ، كميته زنان و خانواده ، كميته فرهنگيان و دانش آموزي ، كميته اصناف ، كميته همياري و تشكلهاي مردمي ، كميته اطلاع رساني و فرهنگي و هنري ، كميته ايثارگران ، كميته دانشجويي ، كميته كارگري ، كميته كودك و نوجوان ، كميته روستايي و عشايري ، كميته فضا سازي و تزئينات شهري و روستايي و كميته طرح و برنامه فعاليت خواهند داشت كه مسئولين كميته ها بايد با برنامه ريزي مناسب و اجراي برنامه هاي نو و متنوع نسبت به سالهاي گذشته در شناساندن دستاورد هاي شكوهمند انقلاب اسلامي به نسل جوان و مردمي كردن فعاليتها تلاش كنند .
علیرضا صمدی از روساي كميته ها خواست برنامه هاي خود را جهت جمع بندي و تهيه جدول زمانبندي به دبيرخانه ستاد مراسم دهه فجر شهرستان در فرمانداري ارسال نمايند .