نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تعویض صندلی های فرسوده مدارس بافق

تعویض صندلی های فرسوده مدارس بافق


با مساعدت شرکت سنگ آهن مرکزی بافق انجام شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، همزمان با ایام گرامیداشت هفته بسیج و با حضور امام جمعه ، فرماندار ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی و جمعی از مسئولان شهرستان بافق طرح تعویض صندلی های فرسوده مدارس بافق در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی آغاز شد .

امام جمعه بافق در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج و مثبت خواندن مذاکرات ژنو 2و مسئله هسته ای ایران گفت : این عیدی بزرگی است که برای نظام و انقلاب اسلامی ایران رقم خورده و این ماحصل علم ، دانش و سیاست مسئولان نظام است.

امام جمعه بافق با اشاره به اینکه مدرسه یک مکان مقدس و آموزشی است یادآور شد : مدرسه جایی است که در آن علاوه بر آموختن علم ودانش شما برای راه یابی به پله های صعود و حضور در جامعه ای بزرگتر آماده می شوید.

"حجت الاسلام سلیمانی" در مقایسه امکانات و نحوه فراگیری علم در گذشته با زمان حال گفت: آموختن علم در گذشته بسیار مشکل و سخت بود ولی اکنون به لحاظ امکانات عالی ، وجود معلمانی فداکار و مسئولانی دلسوز ـموختن علم به مراتب راحت تر می باشد که باید قدر این نعمتها را دانست و به نحو مطلوب و شایسته ازامکانات در آموختن علم استفاده کرد .

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ضمن تبریک هفته بسیج و موفقیت هیات ایرانی در مذکرات ژنو 2 خطاب به دانش آموزان دبیرستان پروین اعتصامی گفت : افتخار می کنم که از حوزه علم و دانش به حوزه صنعت رفته ام و در راستای ارتقاء سطح کیفیت آموزش درمدارس این طرح را به کمک مسئولان شهر و آموزش و پرورش انجام می دهیم .

"محمد جواد عسکری" فرهنگ سازی در مدارس را مهم تلقی کرد و افزود: دانش آموزان با بهره گیری صحیح از این امکانات آینده ی علمی و فرهنگی خوبی را برای شهرستان بافق رقم بزنند.

وی با اشاره به پرورش شخصیتهای علمی و فرهنگی بافق یادآور شد : دانش آموزان فعلی نیز با آموختن علم و ارتقاء سطح آموزشی بافق ادامه دهنده شخصیت های بزرگ بافق چون حاج شیخ محمد تقی بافقی و وحشی بافقی باشند.

رئیس آموزش و پرورش بافق در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و مساعدت های شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: طرح هایی چون هوشمند سازی ، تعویض میز و صندلی های مدارس و برخی پروژه های عمرانی و فرهنگی نشان از دید وسیع و بالای مدیر عامل و مسئولان شهرستان است.

"محمود خواجه ای" از دانش آموزان خواست تا با بهره گیری مناسب و کافی از معلمان و امکانات تحصیلی پله های ترقی را طی کرده تا انشاالله درآینده شاهد تربیت و اعزام نیروهای متخصص ، کارآمد و متعهد بافقی به مرکز استان و سطح کشور باشیم.