نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تعیین کاربران شعب اخذ رای در شهرستان بافق

تعیین کاربران شعب اخذ رای در شهرستان بافقبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق، " مهدی خاوری" در جلسه هیات اجرایی و نظارت ریاست جمهوری شهرستان بافق با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص حماسه سیاسی و حضور حداکثر مردم در انتخابات جاری خاطر نشان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به نامگذاری سال جدید به عنوان حماسه سیاسی و اقتصادی، انتظار می‌رود با توجه به هوشمندی که در ملت ایران به خصوص در مردم شهرستان بافق سراغ داریم پیش‌بینی ما این است که به لطف خدا این حماسه به معنای حقیقی خودش تحقق پیدا کند و شاهد حضور پررنگ و دشمن‌شکن مردم کشورمان در این دوره از انتخابات باشیم.

رئیس هیات اجرایی ریاست جمهوری شهرستان بافق گفت: رعایت اصل بی‌طرفی، امانت‌داری و خداترسی سرلوحه کار هیئت‌های اجرایی انتخابات است و باید همواره این موارد سرلوحه کارها باشد.

وی با تشریح تعاملات بین هیئت اجرایی و هیئت نظارت شوراها و ریاست جمهوری افزود : با تلاش ها و هماهنگی های یکدیگر باید افرادی به عنوان کاربران و اعضای شعب معرفی و انتخاب شوند که دارای سوابق اجرایی و شناخت کامل حوزه اخذ رای داشته باشند.

فرماندار بافق همچنین با گروه بندی اعضای هیات اجرایی ریاست جمهوری خواستار بازدید شعب اخذ رای شد تا در صورت بروز هر گونه مشکل ، قبل از روز رای گیری موارد و مشکلات برطرف شود.

در پایان این نشست پس از بحث و تبادل نظر بین اعضای هیاتهای اجرایی و نظارت اعضا و کاربران شعب اخذ رای مشخص و معرفی شدند.