نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تلاش دشمن جهت کم رنگ کردن دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی بیهوده است / اعلام اهم برنامه های بسیج در هفته دفاع مقدس

تلاش دشمن جهت کم رنگ کردن دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی بیهوده است / اعلام اهم برنامه های بسیج در هفته دفاع مقدسبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ سرهنگ صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق در جلسه شورای اداری شهرستان که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، ضمن تشکر از فرماندار بافق در این نشست، با اشاره به نقش بسیج در طول دفاع مقدس و اهمیت نقش این نیروی مردمی پرداخت و گفت:مقام معظم رهبری (مد ظلة العالی) می فرمایند: (( در دوران دفاع مقدس چه معجزات عظیمی از حضور مؤمنانه پر تلاش نیروهای بسیجی در صحنه های جنگ اتفاق افتاد و این را باید همه بدانند)) و امروز این حضور موثر همچنان ادامه دارد که به عینه مشاهده می شود و خود نقشه راهی است که باید در حل مشکلات از آن استفاده کنیم به ویژه در بحث خدمت رسانی بیشتر با روحیه جهادی در همه عرصه ها تا گره ای از مشکلات مردم حل شود.

وی با بیان ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد و جایگاه رفیع و پر افتخاری آن خاطر نشان کرد: ما قدردان داشته های خود هستیم و هرگز از آنان غفلت نخواهیم کرد تا زمینه برای سوءاستفاده دشمنان به جهت کمرنگ کردن این ارزش ها فراهم شود.

صادقی تاکید کرد: جنگی نخواهد شد و مذاکره ای صورت نمی گیرد و نظام جمهوری اسلامی هرگز عزت خود را به این آسانی از دست نخواهد داد،امروز این کشور و نظام خود دلیل رعب و وحشت دشمنان منطقه است .

فرمانده بسیج سپاه ناحیه تصریح کرد: اگر به ظرفیت های داخل کشور توجه شود ذخایر بزرگ معدنی و نیروی انسانی پا به کار و مجاهدی را مشاهده می شود و امیدواریم همه در این راه گام برداریم.

 وی در ادامه سخنان خود به بیان اهم برنامه های بسیج و سپاه در هفته دفاع مقدس و آمادگی برای برگزاری هر چه باشکوه تر آن نمود که به شرح ذیل می باشد:

دیدار با امام جمعه بافق به مناسبت اولین روز از هفته دفاع مقدس

رژه نیروهای مسلح همزمان در سراسر کشور با حضور گردان های بیت المقدس،عاشورا،کارگری از پایگاه نبی اکرم(ص)،گردان های دانش آموزی و رژه موتوری با حضور ادارات با ساز و کاری که برای آنان تعریف خواهد شد برای قرار گرفتن در جایگاه و حرکت در مسیر

افتتاح چند پایگاه مقاومت بسیج با سیاست مسجد محوری و استفاده از ظرفیت مساجد

برپایی نمایشگاه ها و نشان دادن دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی

غباررویی قبور مطهر شهدا

شرکت در نماز جمعه

مسابقات ورزشی

اعزام یک هزار نفر از بسیجیان برای خدمت رسانی به روستاها

گشت های محله محور

حضور یک هزار نفری بسیجیان در استان

آزاد سازی نیروها در راستا فراهم سازی بستر امنیت شهر

طرح همگام با کشاورز

شبی با خاطره

کارگاه دستاوردهای انقلاب

دیدار با خانواده شهدا

برگزاری یادمان ها شهدا و یادواره فصل تابستان در امامزاده عبدالله (ع)

میقات صالحین

برگزاری همایش پیاده روی با اهدای جوایز و

صادقی از تمام دستگاه ها و ارگان ها خواهان همکاری در اجرای هر چه بهتر برنامه های شد.

فرمانده بسیج سپاه ناحیه بافق در پایان سخنان خود از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری و محافظت از کشور و تمام دستاوردهای نظام که ثمره خون شهیدان است را  برای تمامی مسئولان خواستار شد. منبع: آفتاب بافق.