نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

تمام توان خود را برای حمایت از ورزش بکار خواهیم بست

تمام توان خود را برای حمایت از ورزش بکار خواهیم بستبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ محمد زاده رحمانی فرماندار به همراه ایزدیان سرپرست اداره ورزش و جوانان بافق با شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان در یزد دیدار و پیرامون مسائل حوزه ورزش بافق بحث و تبادل نظر نمودند.

وی با بیان اینکه این نشست مشورتی با هدف هماهنگی و تعامل بین اداره ورزش و فرمانداری برگزار شده است عنوان کرد: شناسایی و تأمین نیازهای ورزشی موجب دلگرمی ورزشکاران و ورزش دوستان می شود که این خود یک نوع توسعه اجتماعی است.

زاده رحمانی همچنین با اشاره به تامین اعتبار به منظور تعویض کفپوش سالن کوثر از سوی فرمانداری تصریح کرد: احداث خانه سرایداری در ورزشگاه تختی را پیگیری خواهیم کرد.

فرماندار بافق بر توجه به توسعه زیرساخت ورزشی در شهرستان تاکید کرد و یادآور شد: انتظار می رود استان نیز به هر میزان بودجه ای که از سوی شهرستان تامین می شود، چندین برابر آن تخصیص بودجه داده و به شهرستان توجه بیشتری کند.

زاده رحمانی همچنین ضمن تقدیر از پیگیری های سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در این مدت مسوولیت از مدیر کل ورزش و جوانان خواست تا حکم ریاست وی صادر شود.