نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

توسعه گردشگري در بافق نیاز به تبليغ و بازاريابي قابل توجهي دارد

توسعه گردشگري در بافق نیاز به تبليغ و بازاريابي قابل توجهي دارد


معاون فرماندار بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، اولین جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان بافق با حضور مهاون فرماندار و اعضای این ستاد در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

علیرضا صمدی در اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی بافق گفت: گردشگری، صنعتی تخصصی بوده و كسب رضایت گردشگر، به همكاری و مشاركت تمامی دستگاه های اجرایی وابسته است.

وی افزود: حضور هر مسافر و گردشگر در شهرستان موجب رونق و رشد اقتصادی و اشتغال‌زایی می شود که در این راستا باید با طرحها و برنامه های متنوع در مبادی ورودی شهرها زمینه حضور و ماندگاری مسافران نوروزی در شهر را فراهم کنیم.

معاون فرماندار بافق تصریح کرد: با توجه به بستری که در زمینه گردشگری و آثار باستانی در شهرستان بافق موجود است باید با برنامه ریزی و همکاری مناسب زمینه حضور گردشگران و معرفی آثار به آنها را فراهم نمود.

صمدی با اشاره به فعاليت‌هاي گسترده‌اي که ستاد تسهيلات سفر براي رفاه حال مسافران در ايام نوروز آغاز کرده است، اهميت اطلاع‌رساني از طريق رسانه ملي و مطبوعات را مورد تاکيد قرار داد.

وي همچنين گفت: براي توسعه گردشگري در بافق تبليغ و بازاريابي ضرورت قابل توجهي دارد و اين مهم از طريق تهيه بسته‌هاي سفر، راه‌اندازي وب‌سايت، تهيه و پخش تيزرهاي تبليغاتي و مديريت اجراي تورها به منظور جذب مسافر قابل انجام است.

معاون فرماندار بافق خاطرنشان کرد: معرفي آثار تاريخي، طبيعي و مذهبي و تورهاي گردشگري، هتل‌ها و ويژه‌برنامه‌هاي نوروزي استان مي‌تواند در جذب مسافران تاثير بسزايي داشته باشد.

نظارت بیشتر برقیمت خدمات و نرخ‌ها یکی از مواردی بود که معاون فرماندار بافق بر آن تأکید کرد و گفت: باید با تدبیر و برنامه‌ ریزی لازم، از هرگونه سوءاستفاده و افزایش غیر قانونی قیمت ها جلوگیری کرد.

معاون فرماندار بافق در ادامه اين جلسه با معرفي 9 كميته ستاد تسهيلات سفر شهرستان شامل: کمیته اسکان و پذیرایی ، کمیته برنامه ریزی و پشتیبانی ، کمیته حمل و نقل و سوخت ، کمیته بهداشت و درمان بهداشت و درمان ، کمیته خدمات شهری ، کمیته فرهنگی و هنری، کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ، کمیته انتظامی و راهور ، کمیته و کمیته نظارت و ارزیابی به تشريح وظايف اين كميته ها پرداخت و افزود: بايد در راستاي رفاه حال مسافران وگردشگران نوروزي به اين شهرستان بسترهاي لازم جهت اقامت و اسكان مسافران به تعداد لازم و مطلوب پيش بيني شود.

در این جلسه میراث فرهنگی شهرستان به عنوان دبیر ستاد تسهیلات سفر شهرستان انتخاب شد.

در ادامه تعدادی از مسئولان گزارشی از فعالیت های خود را در این زمینه ارائه دادند وپیشنهادات خود را نیزبیان کردند.

در نهایت نیز دستگاههای اجرایی شهرستان موظف گردیدند لیست کشیک نوروزی همراه با شماره تلفنهای ضروری خود را به دبیرخانه ستاد واقع در فرمانداری بافق اعلام نمایند .