نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه انتخاب هيات اجرايي انتخابات شهرستان بافق تشكيل شد

جلسه انتخاب هيات اجرايي انتخابات شهرستان بافق تشكيل شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، "حسين ندافیان" در جلسه انتخاب هيات اجرايي انتخابات شهرستان بافق که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به تلاش دشمنان به منظور كم رنگ كردن ميزان تمايل مردم براي شركت در انتخابات، اظهار داشت: در اين شرايط حساس، انجام وظايف محول شده به هيات اجرايي شهرستان به بهترين وجه ممكن، ضروري به نظر مي رسد.
وي با اشاره به انتخاب معتمدين محلي براي حضور در هيات اجرايي گفت: اين افراد بايستي از ميان اشخاص متدين، متعهد، توانا به اجراي وظايف و داراي حسن شهرت در ميان مردم انتخاب شوند.
رئیس هیات اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بافق گفت: در اجرای ماده ۳۲ قانون انتخابات، فرماندار موظف است ۳۰ نفر از معتمدین شهر را انتخاب و به هیئت نظارت شهرستان معرفی کند.

وی افزود: از بین این ۳۰ نفر، ۸ نفر معتمدین شهر از اقشار مختلف و یک نفر از شورای اسلامی شهرستان به همراه رئیس ثبت احوال شهرستان و فرماندار به عنوان هیئت اجرایی ۱۱ نفره انتخاب می‌شوند.
گفتني است در اين جلسه حاضران پس از بحث و تبادل نظر، از ميان 30 كانديداي هيات اجرايي، هشت نفر را به عنوان عضو اصلي و پنج نفر را به عنوان عضو علي البدل انتخاب نمودند.