نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه ستاد بزرگداشت پیامبر اعظم در بافق برگزارشد

جلسه ستاد بزرگداشت پیامبر اعظم در بافق برگزارشد


جلسه ستاد بزرگداشت پیامبر اعظم در بافق برگزارشد

در این نشست که در محل دفتر امام جمعه بافق با حضور اعضاء برگزار شد حجت الاسلام "سلیمانی " در سخنانی با گرامیداشت ایام ا... دهه مبارکه فجر وبیان اینکه این ایام با اربعین حسینی مقارن است بر رعایت شونات اسلامی تاکید کرد.

 امام جمعه بافق  گفت : در چند سال اخیر برخی از فیلم سازان ونویسندگان اروپایی با نوشتن مطالب وتهیه وساخت فیلمهایی موهن به مقام عظمای  پیامبر اسلام  اهانت میکنند و متاسفانه بسیاری از کشور های اسلامی در این خصوص  سکوت اختیارکرده اند.

وی افزود:  برای مقابله با این حرکت توهین آمیز قرار است از سال جاری همه ساله در روز 28صفر سالگرد رحلت پیامبر اعظم (ص) مراسم دعای زیارت حضرت رسول همزمان با سراسرکشور در مکانهای پرجمعیت مرکز شهر بافق برگزار شود .

معاون فرماندار بافق هم در این نشست با بیان اینکه گرامیداشت یاد وخاطره پیامبر اعظم ازارزشهای والایی برخوردار است گفت : از اول پیروزی انقلاب اسلامی ایران به ویژه سالهای اخیر دشمنان نظام همواره ارزشهای دینی واصل ولایت فقیه را هدف قرارداده اند که  باید با بصیرت وآگاهی توطئه دشمنان راخنثی کنیم.

"حسن ملکپور" هدف از برگزاری این نشست را اعلام انزجاربه اهانت تعدادی ازنویسندگان اروپایی به ساحت مقدس پیامبر اعظم عنوان کرد وافزود: برگزاری مراسم زیارت حضرت رسول ومعرفی سجایای اخلاقی وصفات حسنه آن حضرت بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن ومحکوم کردن نویسندگان ضد اسلامی وتوهین کنندگان به مقام شامخ پیامبر بزرگوار اسلام است .

اطلاع رسانی زمان ومکان برگزاری زیارت حضرت رسول ازطریق چاپ بروشورونصب پوستر تبلیغاتی براتوبوسهای خط واحد وسرویسهای حمل ونقل عمومی درون شهری، اختصاص سرویسهای ایاب وذهاب برای جابجایی علاقمندان به شرکت در مراسم زیارت حضرت رسول ، دعوت از خبرنگاران دیداری ونوشتاری برای پوشش اخبار مراسم مذکور، از مهمترین مصوبات این نشست بود.