نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه طرح جامع شهری بافق برگزار شد

جلسه طرح جامع شهری بافق برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ شهرداربافق در این نشست به تبیین طرح جامع شهری پرداخت و گفت: این طرح، طرحی بلند مدت است که در آن نحوه استفاده از اراضی با توجه به نیازهای شهر تدوین و اجرایی می شود.
سیدعلی نوروززاده افزود: برای اجرای این طرح در یک بازه زمانی قرارداد بسته خواهد شد تا منطبق بر نیازهای مردم و توسعه پایدار شهری اجرشود.
وی طرح جامع شهری را جریان نوین خواند و تصریح کرد: در این طرح مردم نظرات خود را اعلام می‌کنند و هنگامی که طرح شروع شد امکان بازگشت وجود ندارد که بخواهد به نظریه‌های جدید برگردد.
شهردار بافق از مردم به ویژه صاحب نظران و اندیشمندان خواست تا با اعلام نظرات و پیشنهادها مفید و سازنده خود به بهبود این طرح جامع کمک کنند.
مشاور طرح جامع شهری بافق هم در این جلسه گفت: فرا خواندن و مشارکت اقشار مختلف مردم بافق و استفاده از نقطه نظرات، پیشنهادات، تجارب و انتقادات سازنده شهروندان بافقی در ایجاد شهری زیبا، مطلوب و با هویت از مهم‌ترین اهداف این نشست بود.
ناصرمشهدی زاده افزود: افزایش آگاهی عمومی و ایجاد بینش علمی و تخصصی در شهروندان باعث می‌شود تا با حساسیت و دقت بیشتر، توسعه پایدار شهری را از جهات گوناگون دنبال کنند.
کارشناس طرح جامع شهری، این جلسه را بسیار مفید و ارزنده ارزیابی کرد و گفت: در این نشست مردم در بحث‌های مشارکتی شرکت داشتند و نقطه نظرات خود را به صورت کتبی و شفاهی عنوان کردند که در یک جمع بندی نظرات سازنده در طرح جامع اعمال خواهد شد.

منبع: روابط عمومی شهرداری بافق.