نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت روز قدس در بافق

جلسه هماهنگی برنامه های بزرگداشت روز قدس در بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق جلسه هماهنگی روز جهانی قدس با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان بافق در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد. 

امام جمعه بافق در نشست برنامه ریزی بزرگداشت روز جهانی قدس با اشاره به تحولات اخیر سوریه و نقش بیداری اسلامی در این تحولات بیان داشت : نامگذاری روز قدس توسط امام راحل نشان از تدبیر ، شجاعت و دور اندیشی آن پیر فرزانه بود و امام با این نامگذاری موجبات عزت اسلام و مسلمین و ذلت استكبار را فراهم نمود .

"حجت الاسلام سلیمانی" تصریح كرد : روز قدس از جایگاه ویژه ای در جهان اسلام برخوردار است در اثر آگاهی بخشی معمار كبیر انقلاب و مقام معظم رهبری به یك مسئله بین المللی تبدیل شده است.

وی خواستار هر برنامه ریزی هر چه بهتر مسئولان و برگزار کنندگان این مراسم برای برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرستان بافق شد.

فرماندار بافق نیز در این جلسه  با اشاره به تحولات اخیر منطقه اظهار داشت :یوم ا... قدس امسال از جمله تحولات استثنایی و تاریخی نشأت گرفته از خیزش های اسلامی – مردمی و ضد استکباری منطقه خاورمیانه است که از حساسیت ویژه ای برخوردار است .

"حسین ندافیان" هدف از تشکیل این جلسه را برنامه ریزی برای هرچه باشکوهتر برگزار کردن روز جهانی قدس عنوان کرد و افزود: مردم شهرستان بافق با  حضور هرچه باشکوهتر در تظاهرات ضد استکباری ، برای عدالت خواهی و ظلم ستیزی و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و انسانهای خداجو و آزادیخواه و برای رهایی قدس شریف انزجار خود را کما فی السابق و پرشورتر از سنوات گذشته از  رژیم صهیونیستی به جهانیان نشان خواهند داد. 

وی بر ضرورت هماهنگی جهت آماده نمودن مسیر برگزاری مراسم ، سیستم صوتی و انجام فعالیت برنامه ای فرهنگی در این مرام تاکید کرد. 

در این نشست حاضران در جلسه نکته نظرات و پیشنهادات خود را مطرح  و برای برگزاری هرچه باشکوه تر روز جهانی قدس برنامه ریزی کردند. 

اجرای برنامه های فرهنگی و هنری ،ایستگاه نقاشی کودکان با موضوع قدس ، توزیع بروشور و ویژه نامه و پوستر ، تهیه آدمک سران استکبار توسط تشکل های دانش آموزی و به آتش كشيدن آن ،و .... از مهمترین برنامه های روز جهانی قدس در بافق است .

مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان بافق ساعت 11 صبح از بسیج واقع در بلوار امام خمینی (ره) با شرکت مردم همیشه در صحنه بافق به طرف مسجد جامع این شهرستان برگزار می شود