نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان بافق برگزار شد

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان بافق برگزار شد


جلسه هماهنگی راهپیمایی روز قدس شهرستان بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛" حجه الاسلام سلیمانی" روز یکشنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس که در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد ضمن تسلیت شهادت حضرت علی (ع) اظهار داشت : در این ایام وحدت و انسجام مسلمانان با احیاء، شب زنده داری و برپایی نمازهای باشکوه جماعت بصورت عینی بیشتر به چشم می خورد.

امام جمعه بافق گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز جهانی قدس برای یادآوری سرنوشت فلسطینیان نشانه ای از نبوغ و آینده نگری امام خمینی (ره) بود.

وی گفت : روز قدس همانگونه که حضرت امام (ره) فرمودند، روز حيات مجدد اسلام است زيرا که در مقابل دشمن اصلي اسلام ، مسلمين و مردم آزاده جهان بپا مي خيزيند .

امام جمعه بافق افزود :باتوجه به موج بيداري کشورهاي اسلامي منطقه و مظلوميت شيعيان بحرين همه ما وظيفه داريم در اين مراسم باشکوه جهت حمايت از مردم فلسطين شرکت نمائيم  .

فرماندار بافق دراین نشست ضمن تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین علی (ع) اظهار داشت: اهمیت روز قدس به جهت تائید بیداری اسلامی در جهان بر کسی پوشیده نیست و این کاری است در جهت حمایت از حرکت جمعی مردم در روز قدس ، که از حضرت امام خمینی(ره) به یادگار مانده است.

وی تصریح کرد: روز قدس متعلق به مردم و اسلام است و از افتخارات ما مسئولین است که در خدمت مردم و برای منافع مردم جهان انجام وظیفه نمائیم و امروزه اهمیت آن نسبت به سالهای گذشته بیداری مردم جهان بر ضد استکبار و صهیونیست است.

حسین ندافیان با اشاره به اینكه راهپیمایی امسال روز قدس، از سایر سال‌ها متمایزتر است گفت: روز قدس روز انزجار عمومی از غاصبان فلسطین و دفاع از اسلام و ارزش های والای انسانی است.

فرماندار بافق گفت: با وجود انقلاب‌هایی كه امروز در گوشه و كنار كشورهای اسلامی در حال شكل‌گیری است خوشبختانه نتایج و اثرات راهپیمایی روز قدس در نظام اسلامی در حال به ثمر نشستن است.

ندافیان با اشاره به ضرورت مساعدت همه دستگاهها و نهادها در برگزاری باشکوه روز قدس گفت: از همه اقشار جامعه به خصوص جوانان و اصناف دعوت می کنم تا بار دیگر شکوه و عزت مردم ولایی و روزه دار بافق در دفاع از مستضعفین و مقابله با استکبار جهانی را به نمایش بگذارند.

در ادامه جلسه سایر حاضرین به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای اجرای هر چه بهتر راهپیمایی در بافق پرداختند.

در پایان این جلسه مسیر راهپیمایی از پایگاه انقلاب (بسیج) واقع در بلوار امام خمینی (ره) تا میعادگاه نماز جمعه مشخص شد و زمان حرکت راهپیمایی ساعت 11:30 اعلام شد .