نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافق

جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، جلسه شورای روابط عمومی ادارات شهرستان بافق با محوریت تشکیل کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی همچنین تشریح مسائل مربوطه ، با حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد ، فرماندار ، معاون فرماندار ، مسئولین روابط عمومی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان بافق درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

"سید عبدالمجید قائم محمدی" در این نشست ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت امام محمد تقی (ع) با اشاره به این مطلب که یکی از مسائل مهم و سرنوشت ساز زمان کنونی و یا به عبارتی مهمترین اتفاق سیاسی سال جاری مسئله انتخابات است ، اذعان داشت: شرکت فعال در این رویداد موجب حفظ دستاوردها و آرمان های امام راحل عظیم الشأن  بوده و با توجه به تحولات اخیر منطقه ای و دید جهان بر این انتخابات لازم است با تمام توان در پررنگ تر نمودن این امر مهم با حول و قوه الهی و همکاری همه جانبه بکوشیم.

مدیر کل روابط عمومی استانداری یزد اطلاع رسانی شایسته و صحیح به مردم را لازمه کار کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی دانست و تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، زمینه سازی حضور گسترده  مردم در انتخابات است.

وی افزود :تلاش برای استفاده مناسب از ظرفیت و فضای رسانه‌ای و مطبوعات استان در عرصه تبلیغات انتخاباتی با هدف جذب و جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات محور اصلی کار این کمیته است که در سایه همکاری و تعامل مناسب میان مسئولان ستاد انتخابات و اصحاب رسانه می تواند به منصه ظهور برسد.

فرماندار بافق در ادامه بر آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه تاکید کرد و گفت : اطلاع رسانی توسط روابط عمومی ها و رسانه ها نقش مهمی در هرچه با شکوهتر برگزار شدن انتخابات امسال دارد و با تلاش و کوشش فراوان باید این روند ادامه داشته باشد .

"مهدی خاوری" به تشریح وظایف کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی پرداخت و گفت : باید شرایطی فراهم نمود تا مردم حضور حد اکثری در انتخابات داشته باشند و بتوانند با آگاهی و بصیرت در انتخابات حضور یافته و کاندیدای اصلح را انتخاب کنند .

فرماندار اطلاع رسانی شایسته و صحیح به مردم را لازمه و ضروری دانست و تصریح کرد: یکی از وظایف اصلی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی زمینه سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات است .

وي افزود: اطلاع رساني به موقع، صحيح و شفاف از جمله  اقدامات بسيار ضروري در امر برگزاري انتخابات است. در این راستا ترغیب و تشویق مردم برای مشارکت حداکثری که مي تواند علاوه بر حضور پرشور مردم در پاي صندوق هاي راي، از هرگونه تنش و ناامني در برگزاري انتخابات خودداري کند، از اهم وظایف این کمیته است.

در پایان این مراسم با اهدا لوح از زحمات سال گذشته مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان بافق تقدیر شد.