نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جلسه کمیته طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی برگزار شد

جلسه کمیته طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ اولین جلسه کمیته طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی با حضور معاون فرماندار وبخشدار مرکزی بافق و جمعی از مدیران و کارشناسان ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار بافق در این جلسه که به منظور تشریح و تبیین دستورالعمل اجرایی مهارت آموزی در محیط کار واقعی برگزار شد، گفت: در طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی متقاضی در کنار استاد کار (مربی) و در محیط کار واقعی دوره آموزشی مهارتی را به مدت حداقل طول استاندارد آموزشی سپری می‌کند و با محیط کسب و کار نیز آشنا و کسب تجربه می‌کند و ضمن خودباوری برای ورود به عرصه اشتغال و کارآفرینی آماده می‌شود.

محمد علی طالعی ادامه داد: ایجاد بستر لازم برای اشتغال مولد و پایدار مطابق با فناوری های روز و استمرار و تثبیت مشاغل موجود و مورد نیاز جامعه به ویژه در مشاغل خانگی و سنتی از جمله دستورالعمل های اجرایی این طرح می باشد.

وی افزود: حمایت از تولید ملی و سرمایه ایرانی بویژه در صنایع دستی و کاهش هزینه جذب و بکارگیری نیروی غیر ماهر از دیگر اهداف این طرح می باشد.

در ادامه این جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون هرچه بهتر برگزاری این طرح پرداختند.