نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

جمعی از اهالی بافق : تقدیر و تشکر از انتقال و جاری شدن آب زاینده رود

جمعی از اهالی بافق : تقدیر و تشکر از انتقال و جاری شدن آب زاینده رود


جمعی از اهالی بافق : تقدیر و تشکر از انتقال و جاری شدن آب زاینده رود

طی اطلاعیه ای که در مورخ 29/6/88 توسط جمعی از اهالی محترم شهرستان بافق صادر شد از جاری شدن آب زاینده رود در شبکه آبرسانی بافق تقدیر و تشکر شد . متن اطلاعیه بدین شرح می باشد :

بسمه تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

به یمن جاری شدن آب زاینده رود در دل کویر تشنه بافق و در پی آن گام نهادن در مسیر پویندگی که مطمئنا نقطه عطفی در تاریخ توسعه و سازندگی این خطه خواهد بود و با عنایت به اینکه هیچ چیز جز رضای خداوند تبارک و تعالی پاسخگوی این تلاشهای ارزشمند نیست . لذا اینجانبان (جمعی از اهالی شهرستان بافق) از تلاشها و دلسوزی های مسئولین استان و شهرستان بویژه امام جمعه معزز و بزرگوارانی همچون نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، استاندار محترم یزد ، فرماندار ، مدیر عامل سابق و کنونی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق ،ریاست محترم اداره آب و فاضلاب بافق ، اعضای شورای شهر و سایر دست اندر کاران پروژه انتقال آب زاینده رود ، صمیمانه تشکر و قدرانی می نمائیم . بدیهی است همت و همدلی مسئولین عزیز ، زمینه تحقق طرح مذکور را فراهم گردانید. خداوند آنها را برای ادامه خدمت توفیق روز افزون عنایت فرماید . ان شاء الله .

لازم بذکر است پیرو نامه  فوق الذکر ،فرماندار بافق طی پیامی از تمامی مسئولین استان و شهرستان بالاخص مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان بافق که با دعای خیر و همراهی بجا و شایسته ، همچنین عمل نیک و پسندیده خود ( نامه تقدیر و تشکر ) ، باعث شدند تا بر همدلی بین مسئولین افزوده و موجب شد افتخاری دیگر بر افتخارات فرمانداری و سایر نهادهای ذیربط اضافه گردید

با تشکر از مردم شهرستان روابط عمومی فرمانداری بافق