نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حضور آیت الله سید احمد خاتمی در بافق

حضور آیت الله سید احمد خاتمی در بافق


امام جمعه بافق در جلسه ستاد ۹دی خبر داد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی در جلسه برنامه ریزی ستاد ۹دی که با حضور سرپرست فرمانداری بافق و جمعی از مسئولان محلی در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار ضمن گرامیداشت این روز تاریخی و حماسی اظهار داشت : حماسه 9 دی از مهمترین و تاثیر گذارترین رخدادهای تاریخ انقلاب اسلامی ایران محسوب می شود.

امام جمعه بافق با تاکید بر ضرورت گرامیداشت هرچه باشکوهتر حماسه تاریخی ملت بزرگ ایران در روز نهم دیماه افزود: مراسم بزرگداشتی با حضور اقشار مختلف مردم و مسولان شهرستان در صحن امام زاده عبدالله بافق برگزار می شود.
وی از همه نهادها و ادارات شهرستان برای برگزاری مراسم نهم دی ماه در شهرستان بافق خواست تا با برنامه ریزی و هماهنگی به عظمت و شکوه آن بیفزایند.
دبیر ستاد بزرگداشت نهم دی در بافق نیز با اشاره به این که این حماسه از بطن مردم مسلمان و ولایی برخاست گفت: رمز جاودانگی این روز بزرگ همان ولایتمداری و بصیرت مردم بود که به صورت خودجوش در میان مردم ایجاد شد .
"بمانعلی باقیان" بر ضرورت تبیین زوایای حماسه ۹ دی در جامعه تاکید کرد و گفت: نسل جوان و فرهیخته جامعه باید با این حماسه تاریخی بیشتر آشنا شوند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق گفت: در نهم دی ماه ملت ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی این روز وفاداری خود را به انقلاب اسلامی و رهبرشان و انزجار خود را از فتنه انگیزی دشمنان به نمایش گذاشتند.
در این نشست اعضای ستاد با ارائه راهکارهای و برنامه های خود جهت برگزاری باشکوه مراسم نهم دیماه در شهرستان بافق تبادل نظر کردند و تصمیماتی را اتخاذ نمودند.
دعوت از خانواده معظم شهدا ، فضاسازی محل برگزاری مراسم ، نصب بنر و پارچه نوشته های این مناسبت در سطح شهر ، ایستگاه پذیرایی ، پوشش تصویری مراسم از سوی صداو سیما ، نام گذاری یک از مکان های شهرستان به نام نهم دی و … از مهمترین برنامه هاو مصوبات این نشست بود.
مراسم گرامیداشت نهم دی ماه در بافق جمعه هشتم  دی ماه بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی در صحن امام زاده عبدالله بافق با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
 
 عبداللهی