نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حضور سرمایه گذاران بومی در توسعه صنعت کشاورزی بافق ضروری است

حضور سرمایه گذاران بومی در توسعه صنعت کشاورزی بافق ضروری است


فرماندار بافق:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق فرماندار بافق صبح امروز در نشست اصناف و سرمایه گذاران بافقی با حضور مسئولان بخش کشاورزی شهرستان با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های قابل توجه شهرستان در این بخش  اظهار داشت : فراهم نمودن زمینه برای جذب سرمایه گذاران بومی شهرستان در توسعه بخش کشاورزی و صنعت ضرورتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

"حسین ندافیان" با تقدیر از زحمات و خدمات کشاورزان بافقی افزود: اگر امروز بخش کشاورزی در شهرستان از پیشرفت قابل توجهی برخوردار است مدیون تلاش این قشر تلاشگر و سختکوش است .

وی حضور سرمایه گذاران بومی را در رونق بخش کشاورزی مهم عنوان کرد و بیان داشت : باید برای دست یابی به این امر مهم همه قشرهای این بخش همکاری و حمایت کنند.

ندافیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از مشکلات کشاورزان را در زمینه نگهداری محصولات خود گفت: با توجه به  توسعه کشاورزی در بافق تولید محصولات کشاورزی  در شهرستان  ضرورت دارد با برنامه ریزی و آینده نگری برای نگهداری این محصولات تصمیم مناسبی گرفته شود.

فرماندار بافق با تشکر از برخی از سرمایه گذاران بافقی که در بخش کشاورزی  سرمایه گذاری کرده اند افزود: احداث  سردخانه برای نگهداری محصولات کشاورزی شهرستان گامی مهم در راستای تحقق توجه به تولیدات داخلی و ساماندهی این محصولات بوده است .

در این نشست نمایندگان اصناف و سرمایه گذاران بافقی برای فراهم نمودن شرایط سرماه گذاری برای حمایت از بخش های کشاورزی در شهرستان بافق همفکری و تبادل نظر کردند ./عبداللهی