نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حضور مردم زبان یاوه گویان را الکن خواهد کرد

حضور مردم زبان یاوه گویان را الکن خواهد کرد


فرماندار بافق در پای صندوق رای:
به گزارش كميته تبليغات و اطلاع رساني انتخابات بافق ، حسین ندافیان  امروز در محل مسجد امام رضا(ع) بافق با حضور در پای صندوق رای، رای خود را به صندوق انداخت و سپس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای، زبان یاوه گویان الکن خواهد شد.

وی انتخابات را مظهر اقتدار ایران اسلامی و تجلی گاه حضور با شکوه مردم دانست و بیان داشت: صف طولانی مردم در داخل و خارج این آستان مقدس حکایت از این نکته دارد که تبلیغات گسترده و همه جانبه بیگانگان، راه به جایی نبرده و مردم پیوسته دوستدار نظام، حافظ ارزشهای والای انقلاب و در خط رهبری هستند.

فرماندار بافق خاطرنشان کرد: ده ها شبکه ماهواره فارسی زبان از مدتها قبل تمام هم و غم خود را برای مخدوش جلوه دادن انتخابات فعال بودند تا حضور مردم پای صندوق های رای را کم رنگ کنند.

وی ادامه داد: ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی همیشه در صحنه و گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و امروز هم با پیروی از منویات معظم له با شرکت پرشور و نشاط خود پای صندوق های رای زبان یاوه گویان الکن را کوتاه خواهند کرد.

ندافیان اضافه کرد: در این برهه حساس که خیزش ملت های مسلمان کشورهای عربی و اسلامی از انقلاب ایران الهام گرفته اند، باید با حضور حداکثری در انتخابات برای دموکراسی و آزادیخواهی مردم به پا خاسته نیز الگو باشیم.

فرماندار بافق گفت: شهرستان بافق در سه دهه گذشته همواره از لحاظ شرکت و انتخابات فرد اصلح برتر و پیشقدم بوده و حول قوه الهی مردم دیارمان امروز هم مثل گذشته حضور چشمگیر و فعال خود را در انتخابات مجلس به رخ جهانیان می کشند.

گروه خبري : اصغر عسكري / محمد علي عبداللهي