نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حضور منتخبین مردم بافق در دانشگاه آزاد اسلامی

حضور منتخبین مردم بافق در دانشگاه آزاد اسلامی


حضور منتخبین مردم بافق در دانشگاه آزاد اسلامی

به منظور برقراری ارتباط موثرتر و هماهنگی در مسائل اجرایی،اعضای شورای شهر بافق به همراه شهردار در دانشگاه آزاد اسلامی بافق،حضور یافتند .

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق،اعضای شورای شهر و شهردار بافق پس از اقامه نماز ظهر و عصر،در نشستی با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی،از نزدیک با برنامه ها و مسائل دانشگاه آشنا شدند.

در این دیدار،حسینعلی لازمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق،طی سخنانی ضمن تشکر از حضور شورای شهر و شهردار بافق در جمع دانشگاهیان،بر ضرورت ارتباط مستمر با همه مسئولان شهر برای حل مشکلات تاکید کرده و با بیان این نکته که وقتی دانشجویان به بافق می آیند و در دانشگاههای این شهر تحصیل می کنند،در واقع سفیران این شهرهستند که به اقصاء  نقاط کشور می روند و می توانند تصویر مناسبی از شهر در اذهان همگان ایجاد کنند، خواهان توجه بیشتر به دانشگاه آزاد اسلامی  شد.

لازمی در ادامه با برشمردن برخی از مشکلات دانشگاه در زمینه تاکسیرانی،اتوبوسرانی،دفع زباله و فضای تبلیغاتی خواستار رفع آنها شد .

در ادامه عباس زاده سخنگوی شورای شهر بافق نیز ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته در دانشگاه،آمادگی شورای شهر را برای کمک و مساعدت در رفع مشکلات،اعلام نمود و خواستار مشارکت فعال و پررنگ دانشجویان هنرمند در کارها و فعالیتهای هنری شهر شد .