نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حضور گسترده در انتخابات ارمغان بیداری برای کشورهای اسلامی است

حضور گسترده در انتخابات ارمغان بیداری برای کشورهای اسلامی است


پيام امام جمعه بافق در خصوص حضور مردم در انتخابات مجلس:
در این اطلاعیه آمده است: امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی از ویژگی و حساسیت خاصی برخوردار است زیرا کشورهای اسلامی منطقه بیدار شده‌اند و همه دنیا به این انتخابات چشم دوخته‌اند و حضور باشکوه مردم در این عرصه مهم سیاسی اجتماعی نشانگر اقتدار ملی ماست و برای همه کشورهای مسلمان یک ارمغان است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: دنیا خواهد دید ملت مسلمان و آزاده ایران فردا با حضور در پای صندوق‌های رای بار دیگر با آرمان‌ها ی انقلاب و اسلام و مقام معظم رهبری تجدید مثیاق خواهد کرد.

امام جمعه بافق در این اطلاعیه اظهار داشته است: اکنون ایران اسلامی به کشوری قدرتمند تبدیل شده است که نه تنها معادلات و مناسبات منطقه‌ای بلکه تحولات اجتماعی و سیاسی بین‌المللی کاملا متاثر از مواضع اصولی و عدالت‌خواهانه آن است و ظهور قدرت جدید و ناشناخته اراده مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر جهان بی‌بدیل است.

سلیمانی ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور باشکوه و تأثیرگذار در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که یکی از مظاهر مردم‌سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اعلام کرد: حضور همه‌جانبه مردم برای شرکت در این دوره از انتخابات که از حساسیت بالایی برخوردار است و بیانگر درایت و فرزانگی این ملت بوده و پشتوانه‌ای قوی برای نظام در دیپلماسی بین‌المللی محسوب شده و موجب می‌شود تا در تمام عرصه‌های حساس، حضور ایران اسلامی به عنوان وزنه‌ای سنگین و غیرقابل چشم‌پوشی محاسبه شود.

وی همچنین اعلام کرد: حضور هوشمندانه مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان داد که همچون سال‌های گذشته در صحنه‌های سرنوشت‌ساز کشور اسلامی حضور دارند و به طور قطع این حضور را در روز 12 اسفند بار دیگر باشکوه بیشتر به نمایش خواهند گذاشت.