نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

حمل و نقل و ترافیک شهر بافق ساماندهی می شود

حمل و نقل و ترافیک شهر بافق ساماندهی می شودمحمد منتظری ظهار داشت: توسعه حمل و نقل و ترافیک در گرو توسعه زیرساخت ها از جمله فرهنگ سازی در این زمینه است.

مسئول دبییرخانه شورای ترافیک استان یزد افزود: بررسی و ارزیابی مشکلات ترافیک و حمل و نقل شهرستان بافق و اجرای مصوبات کار گروه حمل و نقل نقش مهمی در کاهش تصادفات و خسارات جانی و مالی دارد.

وی همچنین با اشاره به مصوبات کارگروه کمیته ارزیابی حمل و نقل و ترافیک شهرستان بافق افزود: طرحهای خوبی در این کارگروه مصوب شد که مهمترین آنها ساماندهی پل های عابر پیاده در اطراف امامزاده عبدالله بافق، احداث پارک ترافیک در شهرستان و احداث میدان آزادی و سه راه نطقی مبارکه بافق است.

منتظری همچنین با تاکید بر ضرورت بحث آموزش ترافیک در بافق عنوان کرد: در این راستا اقدامات بسیار خوبی در استان صورت گرفته است و در شهرستان بافق نیز با پیگیریهایی که انجام گرفت با همکاری شهرداری و مسئولان مربوطه، مدرسه ترافیک در سال جاری احداث و همایشهایی مربوط به موضوع آموزش فرهنگ ترافیک برای کارمندان دولت و اقشار مختلف مردم در طول سال در این شهرستان برگزار می شود.

مسئول دبییرخانه شورای ترافیک استان یزد اظهار امیدواری کرد: با اجرایی شدن مصوبات کارگروه کمیته ارزیابی حمل و نقل و ترافیک، شاهد کاهش تصادفات در نقاط ترافیکی این شهرستان باشیم.

خبرنگار : عبداللهی