خبر خوش وزیر تعاون به بافقی ها: 5 درصد سهام نزد دولت می ماند

شناسه : 3199727

خبر خوش وزیر تعاون به بافقی ها: 5 درصد سهام نزد دولت می ماند
علی ربیعی در حاشیه جلسه بررسی مشکلات کارگران شرکت سنگ آهن بافق در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر به اعتراض کارگران به واگذاری سهام این شرکت به افراد غیر مطمئن اشاره کرد و گفت: در این جلسه که اعضای هیئت مدیره شرکت سنگ آهن بافق، استاندار یزد و فرماندار و اعضای شورای شهر بافق حضور داشتند؛ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای آسودگی خاطر کارگران، ضمانت سهامداران جدید را بر عهده گرفت.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از سهام شرکت سنگ آهن به صندوق فولاد واگذار شده است؛ گفت: در این جلسه مدیر عامل این صندوق متعهد به توسعه شهر بافق و اجرای برنامه های درمانی و رفاهی برای کارگران شرکت سنگ آهن شد.

ربیعی همچنین افزود: بر اساس تفاهمی که در این جلسه بدست آمد مقرر شد پنج درصد سهام ترجیحی شرکت سنگ آهن به صورت امانت دراختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد تا به نفع مصالح کارگران هزینه شود.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از اجرای 5 طرح گسترش سنگ معدن به مدت پنج سال خبر داد و گفت : با اجرای این طرحها بیش از دو هزار نیروی جدید کارگری در این شرکت جذب می شوند که برای مردم این شهر و فرزندان کارگران فرصت ارزشمندی است.

ربیعی با اشاره به اینکه واگذری این شرکت به صندوق فولاد یک راهکار موثر برای تضمین درآمد بازنشستگان بخش معدن و فولاد است،‌ یادآور شد : نه تنها سطح اشتغال فعلی این شرکت تضمین می شود بلکه با اجرای طرح های توسعه ای فرصتهای جدید اشتغال پیش روی مردم بافق خواهد بود.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی همچنین از کارگران شرکت سنگ آهن بافق خواست نقش خود را در توسعه و رشد اقتصادی کشور به خوبی تقویت کنند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.