نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

خروش دانش‌آموزان بافقی در فصل بیداری اسلامی با راهپیمایی 13 آبان

خروش دانش‌آموزان بافقی در فصل بیداری اسلامی با راهپیمایی 13 آبان


خروش دانش‌آموزان بافقی در فصل بیداری اسلامی با راهپیمایی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، همزمان با سراسر کشور در روز ۱۳آبان مردم، مسئولان ،دانش‌آموزان و دانشجویان شهرستان بافق با آرمان‌های انقلاب‌ اسلامی،حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کرده و انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا اعلام کردند.

راهپیمایان ضمن حمل پلاکاردهایی با شعارهای «مرگ ‌بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» از پایگاه بسیج بافق به سمت میعاد گاه نماز جمعه در مسجد جامع به حرکت درآمده و خشم و نفرت خود را از مستکبران جهان فریاد زدند.

در این مراسم دانشجویان و دانش‌آموزان یاد و خاطره یوم ا... 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را گرامی داشته و همبستگی خود را با معترضان وال استریت و خیزش‌های اسلامی در کشورهای منطقه اعلام کردند.

همچنین دانش‌آموزان و دانشجویان با به آتش کشیدن پرچم آمریکا و اسرائیل، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند.

اجرای سرود دسته جمعی مرگ بر آمریکا، برگزاری مسابقه نقاشی، معدم کردن آدمک‌های سران آمریکا و اسرائیل و ... از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

در پایان قطعنامه‌ای در هشت بند قرائت شد که شرکت‌کنندگان در این مراسم با بانگ الله اکبر مهر تاییدی بر آن زدند و پشتیبانی و حمایت خود از ولایت‌فقیه و موج بیداری کشورهای اسلامی را اعلام کردند.