نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

خط قرمز بنده جلوگیری از خروج کارخانجات تعمیرات لکوموتیو از بافق است

خط قرمز بنده جلوگیری از خروج کارخانجات تعمیرات لکوموتیو از بافق است


فرماندار بافق :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق در جمع خبرنگاران بافقی با اشاره فعالیت کارخانجات تعمیرات لکوموتیو گفت: خط قرمز بنده این است که کارخانجات تعمیرات لکوموتیو نباید از بافق خارج شود. مهم نیست فرماندار باشم یا نباشم. دلیل هم دارم.

وی در خصوص اتفاقاتی که در کارخانجات بافق در حال رخ دادن است ، بیان کرد: در حال نگارش یک نامه هستیم ؛ اگر به وسیله آن توانستیم اتفاقات را متوقف کنیم که هیچ، اگر نشد با احترامی که به مجموعه کارخانجات در تهران قائل هستم ، شرح ما وقع را رسانه ای می کنم. پیشنهادی ارائه دادیم که خصوصی سازی کارخانجات که طبق اصل ۴۴ قانون اساسی باید انجام شود ، برای مردم بافق باشد و لکوموتیو ها به نحوی به مردم این شهرستان فروخته شود. البته مورد استقبال قرار گرفت و منتظر نتیجه نهایی هستیم.

خاوری افزود: کارخانجات بافق ، بحثی استانی است. اگر از بافق خارج شود ، به شهرستان دیگری در استان یزد نمی رود بلکه بطور کل از این استان خارج می شود.

 بنده نیرویی به استخدام فرمانداری بافق در نیاوردم / کدورت ها را برای پیشرفت بافق کنار بگذاریم

فرماندار بافق در پاسخ به سوالی اظهار داشت: اینکه بنده افرادی غیربومی در فرمانداری بافق مشغول به کار کردم ، شایعه ای بیش نیست. بنده چنین اقدامی انجام ندادم. نیروهایی که استخدام شدند ، اردیبهشت سال ۹۱ ثبت نام کردند و جزو نیروهای تبدیل وضعیت هستند که از طریق آزمون سراسری استان ، استخدام شدند.

وی عنوان کرد: کرنومتر بافق برای یک بار هم که شده باید صفر و تمام کدورت ها (ی بین گرایش های سیاسی) کنار گذاشته شود. در دوران دولت اعتدال ، همه برای پیشرفت بافق و به دور از منیّت تلاش کنند. شهرستان بافق هم اکنون مدیران لایقی دارد که توانایی مدیریت ادارات کل را نیز دارند ولی به آن ها بها داده نشده است.

خاوری در رابطه با سهمیه بلیط قطار مسافربری مشهد گفت: با مدیرکل راه آهن استان یزد در این خصوص نشستی برگزار کردیم. طبق گفته ایشان بلیط در مقطع پیک برای تمام شهرستان ها کاهش می یابد. قرار است واگن هایی به قطارهای به سمت مشهد افزوده شود ، آقای دهقان پور تعهد دادند که در اینصورت معدل بافق در سهمیه بلیط مشهد مقدس را افزایش دهد.

منبع : بافق نیوز