نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دانش آموزان بافقی سال تحصيلي جديد را آغاز کردند

دانش آموزان بافقی سال تحصيلي جديد را آغاز کردند


دانش آموزان بافقی سال تحصيلي جديد را آغاز کردند

در آيين بازگشايي مدارس شهرستان بافق که به صورت نمادين در هنرستان دخترانه هدف برگزار شد، امام جمعه ، فرماندار و جمعي ازمديران و مسوولان شهرستان حضور داشتند.

 فرماندار بافق در این مراسم گفت: هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن ياد و نام عارفان و عاشقان امام و انقلاب در عرصه تعليم و تربيت يک اصل اساسي و وظيفه همگان است .

خواجه ای گفت:متوليان فرهنگي جامعه به خصوص معلمان و مدرسان بايد با دنبال نمودن اين رسالت بزرگ اسباب خلاقيت و ابتکار دانش آموزان را فراهم کرده و موجب نشاط و آرامش روحي آنان در محفل علم و دانش باشند .

مدیریت ادراه آموزش و پرورش شهرستان بافق در اين آيين گفت: تربيت يک انسان ايده آل مطابق احکام و دستورات الهي ، يکي از مهمترين و اصيل ترين اهداف نظام تعليم و تربيت کشور است.

میرزایی با اشاره به هفته دفاع مقدس افزود: آنچه موجب عزت و سرافرازي ملت ايران شده، پاسداري از سلوک شهيدان والامقام و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت است.

وی در ادامه گفت :دولت نهم با پشتوانه مردمي و با عقيده عدالت محوري و مهر ورزي ، بار ديگر جوانان و نوجوانان اين سرزمين را متوجه اصل خود باوري کرد به گونه اي که دانش آموزان اين شهرستان توانستند به رتبه هاي برتر استانی و کشوري دست يابند

لازم به ذکر است در شهرستان بافق 7 هزار و 788 دانش آموز در مقاطع مختلف آموزشي در 110 آموزشگاه سال تحصيلي جديد را آغاز کردند