نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

در آستانه دهه مبارك فجر، فرستنده سوم دیجیتال (TS3) بافق نصب و راه اندازی شد

در آستانه دهه مبارك فجر، فرستنده سوم دیجیتال (TS3) بافق نصب و راه اندازی شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ فرماندار بافق گفت: با همکاری فرمانداری بافق و صدا و سیمای مرکز یزد فرستنده سوم دیجیتال (TS3) در بافق نصب و راه اندازی شد.

محمد زاده رحمانی با بیان اینکه بودجه لازم برای نصب این فرستنده از سوی فرمانداری بافق و صدا و سیمای یزد تامین شده است، گفت: جهت اجرای این پروژه مبلغ یک میلیارد ریال از سوی فرمانداری بافق و مابقی از سوی صدا و سیمای یزد تامین شده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون شهروندان بافقی با تنظیم مجدد گیرنده های تلویزیونی خود می توانند از برنامه های 7 شبكه تماشا، شما، الكوثر، آي فيلم اچ دي، شبكه ٣ اچ دي، پرس تي وي اچ دي و كالا بهره مند شوند.

فرماندار بافق در پایان از "احمد پهلوانیان" مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد و "موسوي" معاون فني اين مركز به جهت حمایت ها و همکاری های ايشان در راه اندازی این فرستنده تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است جهت دریافت این شبکه ها شهروندان باید ضمن دارا بودن آنتن استاندارد، گیرنده های تلویزیونی خود را در قسمت تنظیمات بر روی جستجوی خودکار قرار داده تا شبکه های جدید به لیست برنامه های آنها اضافه شود.