نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دشمن در مقابل بسیج کف آبی بیش نیست

دشمن در مقابل بسیج کف آبی بیش نیست


نماینده مردم بافق در رزمایش بیت‌المقدس بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده در همایش اقتدار بسیجیان در بافق اظهار داشت: اظهار وجود شما بسیجیان، استکبار جهانی و ایادی آنها یعنی منافقان داخلی که پیوسته برای ارزش‌های انسانی نقشه می‌ریزند را نقش بر آب کرده است.

وی تصریح کرد: در نظامی که اینگونه بسیجیان اقتدار خود را احیا می‌کنند تا بشیریت را از چنگال استکبار رها کنند، تا زمانی که بسیج و یادگاران جبهه و جنگ وجود دارند، هیچ جایی برای دشمن باقی نخواهد ماند و به گفته قرآن، آنها کف آبی بیش نیستند

زارع‌زاده عنوان کرد: امیدواریم با نیت حق شما بسیجیان و تلاش مسئولان به عنوان امانتداران کسانی که در راه این مملکت از جان خود گذشتند، در حفظ ارزش‌های ملت کوتاهی نکنیم.

امام جمعه شهرستان بافق نیز در این مراسم اظهار داشت: حضور عالم بزرگ آیت‌الله شیخ محمد تقی بافقی، رشادت و شهامت مردم شهرستان بافق زبانزد خاص و عام کرده است و این زنان و مردان، دست پروده این عالم بزرگ هستند.

حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی، آثار برگزاری این گونه رزمایش‌ها را امنیت کشور دانست و تصریح کرد: کشور ایران در بین کشورهای اسلامی و خاورمیانه تنها کشوری است در زیر سایه ولایت و رهبری در امنیت کامل به سر می‌برد.  

فرمانده بسیج بافق نیز در این مراسم از حضور 15هزار نفری بسیجیان در رزمایش استانی خبر داد و گفت: حضور بسیجیان از دیروز صبح با  استقرار و واکنش سریع و تذهیب و تصریح و ستون کشی به سمت اردوگاه و برگزاری کلاس‌های عقیدتی و فرهنگی و شرکت در رزم عملیات و رزم شبانه آغاز شده و امروز نیز به طور همزمان در سراسر استان در حال برگزاری است.

سرهنگ بمانعلی باقیان افزود: برگزاری عملیات تهدید دشمن و واکنش سریع گردا‌ن‌ها و پدافند دورادور و واکنش سریع امداد و نجات از سه عملیاتی است که امروز در شهرستان فرضی به مساحت فرضی 8هزار و 600 متری که دارای ادارات حیاتی، مغازه، بانک، میادین و خیابان‌های فرضی برگزار شده و با نام‌های سرداران شهید شهرستان بافق، سردار شهید شاهپور زاده، سردار شهید اکبریان و سردار شهید تفکری برگزار شد.

وی بیان کرد: با نمایش اقتدار بسیجیان در این رزمایش به استکبار جهانی می‌فهمانیم که همیشه پا در رکاب انقلاب خواهیم ماند و تا بسیج هست و علم ولایت استوار است، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس شهرستان بافق با عنوان فدائیان ولایت با حضور بسیجیان و مسئولان ادارات و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه و گردان‌های عاشورا و الزهرا (س) در اردوگاه قدس برگزار شد./عبداللهی