نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دهیاران برنامه مدون و هدفمند برای آبادانی روستاهای بافق ارائه دهند

دهیاران برنامه مدون و هدفمند برای آبادانی روستاهای بافق ارائه دهند


فرماندار بافق:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، "مهدی خاوری"در بازدید از دهستان سبزدشت با اشاره به ظرفیت‌های بالای روستائیان در ایجاد اشتغال و توسعه کشاورزی، خواستار توجه بیشتر این قشر به افزایش تولیدات داخلی به ویژه محصولات کشاورزی شد.

فرماندار بافق به همراه معاون خود از دهستان سبزدشت بازدید بعمل آورد.

در این بازدید خاوری ابتدا با حضور در تپه نورالشهدا دولت آباد به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در جریان برخی از مسائل و مشکلات مجموعه فرهنگی مذهبی شهدای گمنام دولت آباد قرار گرفت .

تسریع در احداث راه ارتباطی بافق ـ گزوئیه، خشکسالی و کمبود آب شرب، اشتغال جوانان روستایی، مشکل عدم حضور پزشک در منطقه  و کمبود فضای آموزشی و تعیین تکلیف 34 نقطه روستایی الحاقی به بهاباد  ... از مهم‌ترین مشکلاتی بود که دهیاران و شوراهای منطقه  منطقه سبزدشت در این نشست با فرماندار بافق در میان گذاشتند.

فرماندار بافق در ادامه بازدید خود با حضور در روستای بساب و بازدید از معدن و روستای تاشکوئیه در زمینه تامین مشکل آب منطقه سبزدشت از این منطقه تصمیم گیری کرد.

خاوری همچنین با حضور در جمع نمازگزاران روستای شیطور در مسجد قدیمی این روستا، به بیان فرصت‌های شغلی روستائیان پرداخت و خاطرنشان کرد: اشتغال پایدار تنها راهکار توسعه اقتصادی و عمرانی روستاهاست.

فرماندار بافق از مسئولان روستاها خواست تا با تدوین برنامه‌ای منظم و هدفمند برای آبادانی و توسعه روستای خود اقدام نمایند.

خاوری همچنین در این نشست به همراهی رئیس آموزش و پرورش بافق از دانش‌آموزان روستای شیطور با اهدای عیدی تجلیل کرد

وی همچنین از پایگاه امداد جاده ای سه راهی سه چاهون نیز بازدید کرد.

./ عبداللهی