نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دهیاران و شوراها بازوی کلیه ادارات در روستاها هستند / بافق در کنترل تب مالت رتبه دوم استان را دارد

دهیاران و شوراها بازوی کلیه ادارات در روستاها هستند / بافق در کنترل تب مالت رتبه دوم استان را داردبه گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی، صبح امروز و با حضور پورامینی بخشدار مرکزی، سالاری سرپرست دامپزشکی شهرستان، کارشناسان دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری،نشست هم اندیشی و آموزشی دهیاران بخش مرکزی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه بخشدار مرکزی با تبریک حلول ماه ربیع الاول و آرزوی قبولی عزاداری ها در ماه محرم و صفر، به بیان اهداف جلسه پرداخت.وی گفت دهیاران و شوراها علاوه بر انجام مسوولیتهای خود بازوی کلیه ادارات در روستاها هستند.

در ادامه خانم سالاری سرپرست دامپزشکی شهرستان به تبیین طرح واکسیناسیون دام و طیور در روستاها پرداخت.سالاری در ادامه افزود: با همکاری و حمایت های صورت گرفته شهرستان بافق رتبه دوم را در موضوع پیشگیری از تب مالت در استان دارد.

در پایان این نشست دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات ساخت و ساز روستایی ویژه دهیاران بخش مرکزی برگزار شد. از مهمترین مطالب و مفاهیم ارائه شده در این دوره می توان به طرح هادی روستایی، ضوابط و مقررات مربوط به ساخت و سازها، ساز و کارهای کمیسیون 99 و... اشاره کرد.