نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دولتمردان حاکمیت دینی را سرلوحه کار خود قرار دهند

دولتمردان حاکمیت دینی را سرلوحه کار خود قرار دهند


در مراسم گرامیداشت هفته دولت مطرح شد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر مراسمی با حضور امام جمعه ، مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان یزد ، معاون فرماندار ، مسئولان و کارمندان ادارات و اقشار مختلف مردم شهید پرور بافق در محل حسینیه آستان حضرت امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد.

"حجت الاسلام کارگران" در این مراسم با گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از خدمات ارزنده شهیدان رجایی و باهنر ، راز جاودانگی و ماندگاری این دو شهید بزرگوار را آمیختگی عقل و علم در اجرای احکام الهی عنوان کرد .

وی هشتم شهریور را یادآور صمیمیت و ساده زیستی رجایی و اندیشه ناب و صلابت باهنر خواند و گفت: رجایی و باهنر از نوادر دوران خود محسوب می شدند که امروزه بیش از هر چیز نیازمند تحقق منش علی گونه آنان در سطح جامعه هستیم .

حجت الاسلام کارگران با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) در نهج البلاغه خطاب دولتمردان به بیان برخی از تفاوت های حاکمیت الهی و حاکمیت استبداد پرداخت و عنوان کرد: معرفت نسبت به ولایت و قرآن اساس حاکمیت دینی است .

این استاد حوزه علمیه بافق ، بر ضرورت اجرای احکام دینی توسط دولتمردان و ترسیم آن بر مبنای قران در راستای خدمت گذاری به مردم تاکید کرد و بیان داشت : بی شک سالروز شهادت این دو کارگزار صدیق و پیرو ولایت فقیه فرصت مغتنمی است که تمامی خدمتگزاران نظام در عرصه دولت اسلامی با تاسی به اخلاق و سیره مهدوی دو شهید بزرگوار ، خدمتگزاری و توجه بیشتر به مشکلات و گرفتاریهای مردم را که از صفات بارز و اساسی آنان محسوب می شود سرلوحه کار خود قرار داده و به مرحله عمل برسانند.