نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ديدار بسيجيان و پاسداران شهرستان با امام جمعه بافق

ديدار بسيجيان و پاسداران شهرستان با امام جمعه بافق


همزمان با اولين روز دهه مبارك فجر
به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، همزمان با اولين روز ايام الله دهه فجر ، " حجت‌الاسلام سیدجواد سلیمانی "در دیدار جمعی از پاسداران و بسیجیان این شهرستان با گرامیداشت فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر و یوم‌الله 22 بهمن اظهار داشت: امروز هر چه داریم به برکت امام راحل و انقلاب اسلامی است.
 وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مقابل رژیم ستم‌شاهی، باعث هوشیاری و ایستادگی ملت‌های آزاده جهان در مقابل مستکبران شده و رویدادهای اخیر خاورمیانه گوشه‌ای از تاثیرپذیری ملت‌ها از انقلاب ایران است.
امام جمعه بافق همچنین با اشاره به جایگاه والا و اهمیت پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در بهمن ماه 57 خاطرنشان کرد: رمز موفقیت مردم ایران در پاسداری از ارزش‌ها و حفظ دستاوردهای گران‌سنگ انقلاب اسلامی پیروی از ولایت با حفظ وحدت و همدلی است

 

سلیمانی به مهم‌ترین موضوعات پیش و روی نظام اسلامی پرداخت و عنوان کرد: دهه مبارک فجر برگ زرینی در تاریخ انقلاب مردم ایران است که با حضور گسترده مردم در تظاهرات سال 57 و رهبری داهیانه امام راحل در 22 بهمن همان سال انقلاب اسلامی به پیروزی رسید. 

 

 

 

امام جمعه بافق پیروزی انقلاب اسلامی را مرهون حضور پرشور مردم و رهبری داهیانه امام راحل عنوان کرد و یادآور شد: ایمان مردم و رکن رکین ولایت، ولایت فقیه این پیروزی شکوهمند را برای ملت ایران به ارمغان آورد

فرماندار بافق نیز در این دیدار با اشاره به دستاوردهای گران‌بهای سه دهه انقلاب ادامه داد: امروز میهن اسلامی ما در تمام عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، علمی، اجتماعی و فرهنگی به جایگاهی رسید که حتی دشمنان نظام به این موفقیت‌ها اذعان دارند.

 

 

حسین ندافیان اضافه کرد: دشمن با استفاده از تکنولوژی‌های رسانه‌ای و راه‌اندازی تبلیغات شبانه‌روزی سعی در انحراف افکار جوانان ما دارد و می‌خواهد نظام و دستاوردهای ارزشمند آن را زیر سئوال ببرد.

وی با تاکید بر برگزاری باشکوه دهه مبارک فجر و شرکت گسترده مردم در انتخابات اظهار داشت: حضور حداکثری مردم در این دو رویداد بزرگ تاریخی، ارج نهادن به خدمات و دستاوردهای نظام است و موجب یأس و شکست دشمن در تبلیغات شوم خود می‌شود.