نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ديدار بسيج كارگري با امام جمعه

ديدار بسيج كارگري با امام جمعه


همزمان با آغاز هفته كار وكارگر صورت گرفت

به گزارش روابط عمومي اداره تعاون ، كار و رفاه اجتماعي شهرستان بافق ، همزمان با هفته کار و کارگر رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق به اتفاق جمعی از مسؤلان بسیج کارگری و نمایندگان کارگران واحد های تولیدی صنعتی ومعدنی بافق با حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه این شهرستان دیدار وگفتگو کردند

در این دیدار امام جمعه بافق در سخنانی ضمن تجلیل از مقام کار و کارگر برضرورت  حمایت بیشتر مسئولین از این قشر زحمتکش در جامعه تاکید کرد .

حجت الاسلام سلیمانی گفت : مسؤلان دستگاههای اجرایی باید با برنامه ریزی مناسب وبهره گیری از دیدگاههای نخبگان تلاش کنند تا مسئله اشتغال حل شود .

وی افزود : شهرستان بافق  دارای ظرفیتهای بسیار مناسبی برای توسعه اشتغال است که امید می رود با پشتکار مسؤلان دستگاههای اجرایی مشکل بیکاری جوانان برطرف شود .

امام جمعه بافق تاکید کرد : باید فرهنگ کار و تلاش نیز در شهرستان  تغییر یابد و همه جوانها  سعی کنند متناسب با توان خود مهارتهای لازم را فرا بگیرند تا بتوانند کار مناسبی را ارائه دهند .

در این دیدار علی اصغر نوری رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق نیز گزارشی از فعالیتهای این اداره ارائه کرد