نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

ديدار و تقدير از پرستاران بيمارستان حضرت وليعصر (عج) بافق

ديدار و تقدير از پرستاران بيمارستان حضرت وليعصر (عج) بافق


در روز پرستار صورت گرفت

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ،همزمان با ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار، فرماندار ضمن حضور در بيمارستان حضرت وليعصر(عج)و بازديد از چند بخش آن، با رئيس و تني چند از پرستاران بيمارستانديدار كردند.
در ابتداي اين ديدار حسين ندافيان ضمن تبريك روز پرستار گفت: حاصل كار پرستاران وتيم پزشكي بيمارستان، سلامتي، شادابي و نشاط كاركنان و در نتيجه افزايش بهره وريبيمارستان است.
 
وي افزود: انسان با مشاهده زحمات و تلاش  هاي اين قشر زحمتكش به ايننتيجه مي رسد كه هيچ چيز در اين دنيا نمي تواند آن گونه كه سزاوار است پاسخگويزحمات اين عزيزان باشد.
فرماندار بافق اظهار داشت: جايگاه پرستاران آن قدر رفيع است كه روز ولادت حضرت زينب كبري (س) اسوه صبر و پايداري را براي پاسداشت زحمات اين قشر نام گذاري كردهاند.
وي گفت: شغل پرستاري بسيار حساس و سخت است به طوري كه زمان و مكان نميشناسد و در ايام تعطيل و غير تعطيل اين عزيزان بايد آماده خدمت رساني به بيمارانباشند.
ندافيان تصريح كرد: بهترين نسخه هاي پزشكي بدون اجراي درست وصحيح توسط پرستاران نتيجه اي در بر ندارد و همين موضوع، اهميت كار شبانه روزيپرستاري را نشان مي دهد كه با كوشش زياد، بيمارستان را سرپا نگه داشتهاند.
در پايان اين ديدار، فرماندار و مسئولين محلي با اهدا گل و هديه از زحمات پرستاران اين بيمارستان تقدير و تشكر شد.