نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دیدار جمعی از مسئولان حوزه های بسیج بافق با فرماندار

دیدار جمعی از مسئولان حوزه های بسیج بافق با فرمانداربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ "جواد مسلمان" جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق و "حجت الاسلام دهستانی" مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در این ناحیه به همراه مسئول بازرسی ناحیه و فرماندهان حوزه های بسیج کارگری، اداری و اصناف به مناسبت هفته دولت با حضور در فرمانداری شهرستان، با فرماندار بافق دیدار و ضمن تبریک این هفته از خدمات و همراهی های زاده رحمانی تشکر و قدردانی نمودند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج بافق در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه زاده رحمانی از برنامه های بسیج اظهار داشت: فرمانداربافق در طول مدت خدمت خود در بافق ثابت کرده است که اهل شعار نیست و بیشتر به دنبال انجام کار می باشد.
حجت الاسلام دهستانی افزود: زاده رحمانی جز فرماندارانی است که توانسته مباحث اقتصاد مقاومتی راسرلوحه کار خود قرار داده و در این زمینه موفق عمل کند.
در ادامه این دیدار سایر حاضرین به بیان برخی از مسائل و مشکلات موجود شهرستان از جمله مباحث فرهنگی و اجتماعی و.. پرداختند و آمادگی خود را جهت همکاری با نهاد های مرتبط جهت رفع این مشکلات عنوان نمودند.