نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دیدار مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با سرپرست فرمانداری بافق

دیدار مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با سرپرست فرمانداری بافقدیدار مدیرعامل شرکت سنگ آهن با سرپرست فرمانداری بافق رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران - بافق به همراه فخری بافقی مدیر روابط عمومی با شاه حسینی سرپرست فرمانداری بافق دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ سرپرست فرمانداری بافق در این دیدار ضمن خوش آمد گویی و اظهار خرسندی از حضور مدیر عامل شرکت سنگ آهن، فلاح مبارکه را فردی توانمند و مدیری جسور معرفی کرد و گفت: بر خود لازم میدانم از مساعدتها و همکاری های همه جانبه شما در بحث شهرستان و استان تقدیر و تشکر کنم.

شاه حسینی با تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات به فخری بافقی بیان کرد: روابط عمومی شرکت سنگ آهن یکی از مجموعه های فعال در سال گذشته معرفی شده که جا دارد از تلاش های مدیر روابط عمومی و مجموعه آن تشکر و قدردانی کرد.

وی در ادامه با اشاره به سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد کشور اظهار داشت: در گفتگو با وی ضمن اعلام رضایت از عملکرد مجموعه، از مهمان نوازی و محبت های بی دریغ مدیر شرکت سنگ آهن تقدیر و تشکر کرد. 

سرپرست فرمانداری بافق ادامه داد: مسرور سفر به بافق را بسیار پر برکت دانست و امیدوار شد حضور وی منجر به رفع دغدغه مجموعه پرسنل و بازنشستگان شرکت شده باشد.

سپس رضا فلاح مبارکه ضمن تبریک انتصاب شاه حسینی به عنوان سرپرست فرمانداری بافق و تشکر از حسن انتخاب وی، گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری شما و مجموعه شهرستان بتوانیم شهری بدون از هرگونه دغدغه و مشکل داشته باشیم. در ادامه مدیر عامل شرکت سنگ آهن به بیان عملکرد یکساله این مجموعه پرداخت.