نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دیدار مدیر فولاد بافق با فرماندار شهرستان

دیدار مدیر فولاد بافق با فرماندار شهرستان


دیدار مدیر فولاد بافق با فرماندار شهرستان

صبح امروز دیداری بود بین فرماندار شهرستان و مدیر فولاد بافق که در فرمانداری انجام گرفت . در این دیدار شالی باف پیرامون مسائل و برنامه های آینده فولاد بافق توضیحاتی ارائه کرد و گفت : طرح فولاد به دلیل هم جواری با معدن سنگ آهن مرکزی و کارخانه آگلومراسیون میتوانند درآینده روس صنعتی این خطه باشند و این یکی ازمزیتهای این پروژه های می باشد که به ندرت در کشور یافت می شود .

وی خاطر نشان کرد ان شاءالله با افتتاح طرح احیاء فولاد و فولادسازی شهرستان بتوانیم بخشی از فولاد کشور و همچنین بحث بیکاری شهرستان را حدودی  تامین کرد.

مهندس شالی باف در ادامه خواستار مشارکت بیشتر سرمایه گذاران در بخش صنعت شد و گفت : با فروش اوراق مشارکت زودتر از موعد مقرر و سرمایه گذاری در احداث کارخانه های پایین دستی (ساخت شمش ، نوردسازی ، میل گرد و...) رونق ساخت وساز و همچنین قطب صنعتی در این خطه ایجاد کنند .

در ادامه جلسه با توافقی که به انجام رسید بنا بر این شد تا مدیر فولاد مشخصات نیروهای مورد نیاز طرح در فصل بهار آینده را ارسال و معرفی نماید.

لازم بذکر است طرح فولاد 800 هزارتنی بافق یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری به بافق می باشد که قسمت های واحد احیاء مستقیم (37%) ، واحد فولاد سازی (3%) واحد های پشتیبانی و جنبی(20%) پیشرفت رشد فیزیکی در جوار سنگ آهن بافق در حال احداث می باشد.