نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با مدیریت حوزه علمیه

دیدار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با مدیریت حوزه علمیههمزمان با سالروز شهادت شیخ محمد تقی بافقی، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بافق به دیدار مدیریت حوزه علمیه این شهر رفتند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بافق ، همزمان با سالروز شهادت شیخ محمد تقی بافقی، شهید امر به معروف و نهی از منکر، رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بافق با حضور در حوزه علمیه این شهر، ضمن گرامیداشت این روز، راههای بزرگداشت این مجاهد نستوه را بررسی کردند.

در آغاز این دیدار احمد علیزاده فلاح _ رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد بافق _ با یادآوری رشادت های شیخ محمد تقی بافقی و کار ارزنده ایشان در بیرون راندن همسر و دختر بی حجاب رضا پهلوی از آستانه متبرکه حضرت معصومه (س)، خواستار کار مشترک حوزه و دانشگاه برای شناساندن این شخصیت مهم تاریخی شد.

حسینعلی لازمی _ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق_  نیز در این دیدار، بر همکاری حوزه علمیه و دانشگاه برای معرفی شیخ محمد تقی بافقی، تاکید و در این این زمینه قول مساعد داد.

در پایان این دیدار حجت الاسلام حسین برزگری _ مدیر حوزه علمیه بافق _ ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه، با نگاهی به زندگانی  شیخ محمد تقی بافقی و رشادت او در انجام فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر، به جنبه عرفانی حیات شیخ  محمد تقی بافقی اشاره کرد و از پیشنهاد دانشگاه برای معرفی بهتر این عالم ربانی استقبال کرد.