نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دیدار مشاور معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي با فرماندار بافق

دیدار مشاور معاون پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي با فرماندار بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ مشاور معاون دانشگاه آزاد اسلامی در سفر خود به بافق که به منظور بررسي امكانات و تجهيزات پژوهشي دانشگاه آزاد واحد بافق جهت راه اندازي مركز رشد در این واحد دانشگاهی صورت گرفت، به همراه رییس و جمعی از مسئولان این دانشگاه با فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

مشاور اداره كل دفتر توسعه فناوري و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامي دراین نشست با اشاره به اهمیت بهره گیری از منابع و علم روز دنیا در جهت دستیابی به پیشرفت و توسعه در تمامی زمینه ها، احداث و راه اندازی مراکز رشد و فناوری را در دانشگاه ضروری بر شمرد.

"حسین پرواز" سیاست و رسالت مراکز رشد و فناوری را حمایت از ایده ها ،باورها و اختراعات و همچنین وارد نمودن آن ها به بازار عنوان کرد و گفت: میتوان با راه اندازی مراکز رشد در دانشگاه آزاد به این مهم دست یافت.

فرماندار بافق نیز در این نشست با اشاره به پتانسیل و ظرفیت های شهرستان همکاری دانشگاه  با سایر دستگاه ها را در دستیابی به توسعه و اجرایی نمودن سند چشم انداز توسعه شهرستان را ضروری عنوان کرد.

"سید مهدی طلایی مقدم" در ادامه با استقبال از راه اندازی مرکز رشد و فناوری در دانشگاه آزاد بافق، در این زمینه قول مساعدت و همکاری داد.