نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

دیدار کارکنان فرمانداری با مدیر عامل جدید شرکت سنگ آهن بافق

دیدار کارکنان فرمانداری با مدیر عامل جدید شرکت سنگ آهن بافق


دیدار کارکنان فرمانداری با مدیر عامل جدید شرکت سنگ آهن بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ سرپرست فرمانداری بافق به همراه کارکنان این فرمانداری جهت تبریک انتصاب مدیر عامل جدید شرکت سنگ آهن بافق در دفتر مدیر عامل با وی دیدار کردند.

حسین ندافیان در این دیدار ضمن تبریک ، انتصاب دکتر یاراحمدی را به عنوان مدیر عامل جدید به فال نیک گرفت و از وی در برنامه های عمرانی ، فرهنگی بویژه بحث اشتغال همراهی و مساعدت خواست.

سرپرست فرمانداری بافق گفت: درجات علمی و تفکر بالا، حمایت مردمی و برنامه ریزی دقیق و کارآمد از ویژگی مدیریت جدید شرکت سنگ آهن مرکزی است که همه نقش بسزایی در عمران و آبادانی شهرستان دارد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق در این مراسم ضمن قدردانی از حضور کارکنان فرمانداری ، مساعدت هر چه بیشتر فرمانداری را در پیشبرد اهداف این شرکت خواستار شد .

علیرضا یاراحمدی ساماندهی مجموعه داخلی ، ایجاد صنایع پایدار و جوار معدنی ، اشتغال روستایی، مشارکت در راه اندازی پارک بیشه در  و پارک جنگلی ، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و از همه مهمتر ایجاد مرکز و منطقه فناوری معادن در بافق را از جمله برنامه های ویژه  شرکت سنگ آهن اعلام کرد .

یاراحمدی افزود: ایجاد یک بستر فرهنگی و اطلاع رسانی دقیق از برنامه ها می تواند ما را در رسیدن به اهداف بلند مدت شرکت یاری دهد.

وی تشکیل کارگروه توسعه شهرستان متشکل از اعضایی مجرب و کارآمد را برای توسعه و آبادانی شهرستان مورد تاکید قرار داد.