نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

راهپیمایی دانشگاهیان بافق در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام

راهپیمایی دانشگاهیان بافق در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلامدانشگاهیان شهرستان بافق با تجمع در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی این شهر، اهانت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی واحد بافق، جمعی از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاههای آزاد اسلامی؛ پیام نور و علمی و کاربردی شهرستان بافق به دعوت دفتر فرهنگ اسلامی با تجمع در گلزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی، توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام را محکوم نمودند.

در این راهییمایی که پس از اقامه نماز ظهر و عصر برگزار شد، شرکت کنندگان با سر دادن شعار، صلی علی محمد؛ لبیک یا محمد و ما پیروان احمدیم، فدائیان رهبریم و آمریکا، اسرائیل ننگت باد، اهانت فیلمساز آمریکایی به ساحت حضرت محمد (ص) را محکوم و خواستار پیگرد قانونی عوامل این فیلم موهن شدند.

در پایان این مراسم حجت الاسلام احمد علیزاده فلاح، مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی طی سخنانی به دلایل ساخت این فیلم موهن پرداخت و با اشاره به اینکه هزاره سوم؛ هزاره اسلام و پیامبر عظیم الشان مسلمانان هست؛ اینگونه اقدامات را درجهت اهداف استکبار جهانی برای سلطه بر عالم دانست.