نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

روابط عمومی آینه ای برای انتقال نقاط ضعف و قوت یک مجموعه است / خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی ها

روابط عمومی آینه ای برای انتقال نقاط ضعف و قوت یک مجموعه است / خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی هابه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ به مناسبت گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، جمعی از اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه بافق با حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی دیدار و گفتگو کردند.

امام جمعه بافق ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات،با بیان اینکه روابط عمومی آینه ای است که می تواند نقاط ضعف و قوت یک مجموعه را منتقل کند، گفت: انتقال برخی مسائل سبب تقویت مجموعه و نگاه مثبت مردم به آن مجموعه می شود و این نمادی است برای مستحکم شدن پایگاه یک اداره،نهاد یا سازمان می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید جواد سلیمانی  با اشاره به اینکه ارتباطات امروز بسیار قوی است، تاکید کرد: باید اقدامات و عملکرد مجموعه در حوزه های مختلف را انعکاس داد و این علاوه بر معرفی مجموعه تبلیغی برای آن است.

وی در پایان گفت: روابط عمومی ها باید خلاقیت و ابتکار داشته باشند و آن را در استان عرضه کنند، مسئولان روابط عمومی باید با یکدیگر تعامل داشته و تجربیات خود را با دیگر مجموعه ها در میان بگذارید.

منبع : آفتاب بافق.