نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

روابط عمومی فرمانداری بافق رتبه سوم گرامیداشت هفته دولت را کسب کرد

روابط عمومی فرمانداری بافق رتبه سوم گرامیداشت هفته دولت را کسب کردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در ارزیابی اداره کل روابط عمومی استانداری یزد در زمینه گرامیداشت هفته دولت، روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق توانست رتبه سوم را در میان فرمانداری‌های استان یزد کسب کند.

«محمد علی طالبی» در مراسم تجلیل از برترین‌های هفته دولت، بر لزوم بهره‌گیری روابط عمومی‌ها از تمام ظرفیت‌های موجود اعم از شیوه‌های نوین ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی تآکید کرد و گفت: ارسال یک‌سویه خبر، مخاطب‌پسند نیست و روابط عمومی‌ها باید از ابزارهای جدید مورد پذیرش افکار عمومی بهره گیرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بیان داشت: تسلط، خلاقیت و توانمندی، لازمه حرفه روابط عمومی است و ارائه گزارش عملکرد و استمرار اطلاع‌رسانی کارآمد می‌تواند راهبردی مؤثر در انعکاس فعالیت‌ها و افزایش اطمینان باشد.
در ابتدای این نشست، مدیران روابط عمومی فرمانداری‌های استان نیز با بیان دغدغه‌های خود، زمینه‌سازی برای ارائه دستاوردهای دولت با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین رسانه‌ای را خواستار شدند.
در پایان این جلسه، با اهدای لوح های تقدیری جداگانه به فرماندار و مسئول روابط عمومی فرمانداری بافق از سوی استاندار یزد، از فرمانداری‌های برتر در حوزه گرامیداشت هفته دولت تقدیر شد.