نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

روز قدس ، روز استقامت و ایستادگی، روز جهانی پایداری حق در برابر باطل است

روز قدس ، روز استقامت و ایستادگی، روز جهانی پایداری حق در برابر باطل است


پیام فرماندار بافق به مناسبت روز قدس

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، "حسین ندافیان" فرماندار بافق بمناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر مسلمانان جهان روحیه حقیقت‌خواهی و استکبار ستیزی را به نمایش می‌گذارند و فریاد رعد مانند خود آزادی قبله نخست مسلمین را سر می‌دهند.

آری ، آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان بی تردید بهترین روز در بهترین ماه با تمام معنا و مضامین آسمانی ، معنوی ، ایمانی ، دینی ، جهادی ، انسانی و اخلاقی است که امام خمینی (ره) سی سال پیش آن را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کرده است.

روز قدس روز تاکید بر اصول ثابت است روز تکرار حق است همانطور که ما در ماه رمضان تلاوت کتاب خدا و همان دعاها و ذکرها را که از هزار و چهارصد سال پیش یاد گرفته ایم تکرار می کنیم.

روز قدس، یوم اللّه است. روز استقامت و ایستادگی، روز جهانی پایداری حق در برابر باطل، روز نمايش اتحاد و همبستگي جهان اسلام در مقابل نمادهاي کفر و استکبار دوران معاصر و روز برائت از استکبار و اعلام نفرت عمومي ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژيم تروريست و اشغالگر قدس و حامي آن شيطان بزرگ آمريکاي جنايتکار .

در پیام فرماندار بافق آمده است : روز قدس امسال دارای ویژگی‌های بسیاری است که در این میان می‌توان به موج بیداری اسلامی و پیروزی‌های شگرف امت اسلام و تضعیف آمریکا، رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی آن و توطئه‌های جنایتکاران در غزه، سوریه و مجامع بین‌المللی و اندیشه مصادره کردن انقلاب‌های اسلامی در کشورهای آزاد شده از بند سر سپردگان ساقط شده اشاره کرد

اینجانب ضمن آرزوی توفیق و قبولی طاعات و عبادات مردم ولایی بافق در ماه مهمانی خدا از مردم همیشه در صحنه دعوت می‌کنم بار دیگر با حضور پرشور ، با بصیرت و یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد حمایت از مردم مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان برسانند.

حسین ندافیان

فرماندار شهرستان بافق