نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

رونمایی از المان و تمثال شهدای مبارکه بافق

رونمایی از المان و تمثال شهدای مبارکه بافقبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ در حاشیه برنامه افتتاح طرح های هفته دولت شهرستان بافق که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد، مدیران کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دفتر امور روستایی و شوراها و دفتر فنی استانداری، فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان بافق و جمعی دیگر از مسوولان استان و شهرستان برگزار شد، مسئولان با حضور بر سر مزار شهدای گمنام روستای مبارکه ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا از المان و تمثال شهدای مبارکه رونمایی کردند.

محسن حیدری دهیار روستای مبارکه بافق درحاشیه این مراسم گفت: نوزده المان و تمثال از شهدای روستای مبارکه در پارک نطقی این روستا رونمایی شد.

حیدری ادامه داد: اعتبارطراحی و ساخت این المان ها بیش از ۷۰۰میلیون ریال هزینه شده است.

وی تصریح کرد: در اواخر بهمن ماه سال ۹۶ پس از ۱۴ سال، بافق میزبان دو شهید گرانبها دوران دفاع مقدس شد و مراسم تشییع و تدفین پیکر این شهیدان در پارک نطقی روستای مبارکه با حضور تمامی مسئولان بافق و مردم شهید پرور شهرستان برگزار شد.

محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد نیز در این آیین از تکمیل تمامی گلزار‌های شهدای نیمه تمام در استان یزد تا پایان سال جاری خبر داد..