نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی بافق معرفی شد.

رئیس جدید اداره تعزیرات حکومتی بافق معرفی شد.


با حضور مديركل تعزيرات استان

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد در مراسم معارفه رئيس اداره تعزيرات حكومتي بافق كه با حضور فرماندار و تني چند از مسئولين محلي در فرمانداري برگزار شد، گفت : اداره تعزیرات حکومتی آماده دریافت و رسیدگی به شکایات مردمی در آستانه با زگشایی مدارس و ماه های پایانی تعطیلات در رابطه با تخلفات مربوط به لوازم التحریر و ثبت نام مدارس و دریافت وجوه اضافه می باشد.

سید مسعود حسینی  امروز در حاشیه جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره تعزیرات بافق   با اشاره اقدامات انجام شده اداره تعزیرات حکومتی بافق اظهار داشت :سازمان تعزیرات حکومتی صلاحیت رسیدگی به تخلفات را در سه حوزه کالا و خدمات بهداشت و دارو و درمان و قاچاق کالاو ارز  را به عهده دارد.

وی افزود: در سال گذشته در بافق مجموعا 270فقره پرونده در همه حوزه ها وارد مجموعه تعزیرات شهرستان شده و در همین مدت 269فقره پرونده منجربه صدور حکم و مختومه شده است .

حسینی تصریح کرد: از ابتدای سال 91 تا اکنون جمعا 169 پرونده وارد اداره تعزیرات حکومتی شهرستان بافق شد است که در این مدت 134پرونده رسیدگی شده است .

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد بیان داشت : امروز در قالب جلسه تعزیرات حکومتی شهرستان بافق با حضور اعضاء ، جلسه تودیع و معارفه برگزار شد و از امروز این اداره با رئیس جدید به صورت ثابت کار خود رو شروع می کند

 وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت اجرای طرح های نظارتی در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد: در آستانه بازگشایی مدارس و ماه های پایانی تعطیلات مدارس نیز چنانچه تخلفاتی در رابطه با بحث لوازم التحریر و ثبت نام مدارس وجوه دریافتی اضافه صورت گیرد ، این اداره آماده دریافت شکایات و رسیدگی قاطع است .

حسینی گفت: شهروندان اگر در این رابطه گزارش و یا شکایتی دارند می توانند از طریق سامانه 124 سازمان صنعت و معدن و تجارت شهرستان پیگیری  نموده  و یا از طریق شماره 09651سامانه متمرکز کشوری  سازمان تعزیرات  حکومتی شکایات و گزارشات خود را منعکس نمایند.

در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره تعزیرات حکومتی بافق با تقدیر از زحمات جمال سلیمی ،رئیس سابق این اداره ، محمد رضا ابوترابی به عنوان رئیس جدید تعزیرات حکومتی بافق منصوب شد.