نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

رئیس ستاد انتخابات بافق رای خود را به صندوق انداخت

رئیس ستاد انتخابات بافق رای خود را به صندوق انداختبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بافق ، "علی اصغر رنجبر" در حاشیه بازدید از شعب اخذ رای در بافق ، انتخابات را مظهر اقتدار ایران اسلامی و تجلی‌گاه حضور باشکوه مردم دانست و بیان داشت: صفوف طولانی مردم در داخل و خارج از شعب اخذ رای حکایت از این نکته دارد که تبلیغات گسترده و همه جانبه بیگانگان، راه به جایی نبرده و مردم پیوسته دوستدار نظام، حافظ ارزش‌های والای انقلاب و در خط رهبری هستند.

معاون فرماندار بافق خاطرنشان کرد: ده‌ها شبکه ماهواره فارسی‌ زبان از مدتها قبل تمام هم و غم خود را برای مخدوش جلوه دادن انتخابات گذاشته بودند تا حضور مردم پای صندوق‌های رأی را کم‌رنگ کنند.

رئیس ستاد انتخابات بافق ادامه داد: ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی همیشه در صحنه و گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و امروز هم با پیروی از منویات معظم‌له با شرکت پرشور و نشاط خود پای صندوق‌های رأی زبان یاوه‌گویان الکن را کوتاه خواهند کرد.

رنجبر اضافه کرد: در این برهه حساس که خیزش ملت‌های مسلمان کشورهای عربی و اسلامی از انقلاب ایران الهام گرفته‌اند، باید با حضور حداکثری در انتخابات برای دموکراسی و آزادی‌خواهی مردم به پا خاسته نیز الگو باشیم.

وی گفت: شهرستان بافق در سه دهه گذشته همواره از لحاظ شرکت و انتخابات فرد اصلح پیش‌قدم بوده و به حول و قوه الهی، مردم دیارمان امروز هم مثل گذشته حضور چشمگیر و فعال خود را در انتخابات مجلس به رخ جهانیان می‌کشند.

گفتنی است رئیس ستاد انتخابات بافق با حضور در شعبه شماره 17 (هنرستان شهید باهنر) رای خود را به صندوق انداخت.