نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

رییس جدید دانشگاه پیام نور بافق معرفی شد

رییس جدید دانشگاه پیام نور بافق معرفی شد



رئیس دانشگاه پیام نور یزد در جلسه تودیع و معارفه رییس دانشگاه پیام نور بافق  با اشاره به انجام پروژه‌های در حال اجرا در این مرکز افزود: در مرکز بافق  فاز اول پروژه آموزشی بافق شامل سردر ورودی و ساختمان جنب سوله ورزشی در حال اجراست و فاز دوم هم با اختصاص 30 در صد از اعتبار استانی با همکاری مسئولان شهرستان و استان تکمیل می‌شود.

وی تصریح کرد: برای تکمیل فاز دوم پروژه آموزشی این مرکز که شامل کلاس‌های آموزشی و ساختمان اداری است افزون بر یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است که از محل اعتبارات بودجه‌ای خود دانشگاه در سال‌های 91 و 92 تامین خواهد شد.

کلانتری همچنین با اشاره بیان شرایط جذب نیروهای بومی در دانشگاه پیام نور بافق بیان داشت: تمام کارمندان این مرکز بومی بوده و در بخش جذب نیروی بومی برای مدیران این واحد نیز متقاضیان بومی باید با شرکت در فراخوان دانشگاه پیام نور عضو هئیت علمی دانشگاه شده تا بتوان از توانایی آنان در امور آموزشی و اجرایی مرکز استفاده کرد.

وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور در پذیرش دانشجو محدویتی ندارد،گفت: دو رشته اضافه شده در مقطع کارشناسی ارشد در بافق شامل مدیریت و فلسفه‌ اخلاق است و برنامه آینده دانشگاه در توسعه تکمیلی در شاخه مدیریت و حقوق و سایر رشته‌هاست.

در این مراسم از زحمات محسن زارع‌زاده تجلیل حمیدرضا زارع به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور بافق معرفی شد.

1200 دانشجو در دانشگاه پیام نور بافق تحصیل می‌کنند که از این تعداد 850 نفر دختر و بقیه پسر هستند.            

عبداللهی