نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

زاده رحمانی بر لزوم تکمیل مجتمع فرهنگی هنری بافق تاکید کرد

زاده رحمانی بر لزوم تکمیل مجتمع فرهنگی هنری بافق تاکید کردبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ زاده رحمانی بر لزوم تکمیل مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق تاکید کرد.

فرماندار شهرستان بافق در مراسم تجلیل از هنرمندان فعال بافقی با اشاره به اینکه در این تنگنای مالی و وضعیت اقتصادی مطالبه مردم مطالبه فرهنگی نیست گفت: اولین پروژه فرهنگی و هنری با تخصیص ۱ میلیارد تومان اعتبار از سفر ریاست جمهوری شروع به ساخت شد.

وی با بیان اینکه فرمانداری بافق تمام تلاش خود را برای اتمام این طرح بکار می بندد عنوان کرد:مجتمع فرهنگی هنری در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری می رسد.

زاد رحمانی ضمن تقدیر از تلاش های معاون فرماندار و شهردار بافق تصریح کرد:خانه قدیمی اعتمادی ها با تخصیص اعتبار از سوی شهرداری به منظور ایجاد فرهنگسرا احیا و بازسازی شده است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اختصاص ۳۵۰ میلیون تومان در سالجاری به میراث فرهنگی شهرستان خاطر نشان کرد:خوان پنج با اعتبار سیصد میلیون تومان و آب انباری نیز با هزینه ۵۰ میلیون تومان مرمت می شود.

فرماندار بافق همچنین در این مراسم و در به مقوله رشد و تعالی در حوزه هنر اشاره کرد و گفت: در دنیای امروز که با پیشرفت صنعت روبرو هستیم باید توجه به هنر فاخر و هنرمند مد نظر بیشتر قرار گیرد.

وی بیان کرد:با قدردانی از فعالان حوزه هنر ماندگاری کار هنری در فضای جامعه‌ تزریق می شود. بافق فردا