نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

زنگ انضباط اجتماعی در بافق نواخته شد.

زنگ انضباط اجتماعی در بافق نواخته شد.


در دومین روز از هفته ناجا:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، زنگ نمادين  انضباط اجتماعي همزمان با سراسر كشور با حضور فرماندهی نیروی انتظامی ، رئیس پلیس راهور ، رئیس و معاونین آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین بافق در دبيرستان پسرانه استقلال نواخته شد.

رئیس آموزش و پروش شهرستان بافق ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی ، نقش برجسته نیروی انتظامی در جامعه را مهم دانست و از زحمات شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی كه در آگاهی بخشیدن به افراد جامعه و ایجاد نظم و امنیت تلاش می كنند تقدیر كرد.

وی افزود : انسان ذاتا اجتماعی خلق شده و امنیت یکی از اساسی ترین نیاز ها برای زندگی در اجتماع است.

"محمود خواجه ای" با اشاره به نیازهای روحی و روانی انسان ، امنیت و آرامش را یکی از این نیازها خواند و تصریح کرد : خداوند به ما انسانها لطف کرده و نعمت آسایش ، آرامش و امنیت را عنایت کرده و در صورتیکه آدمی از این نعمت بهره درست و لازم را نبرد هم خود شخص و هم جامعه با مشکل مواجه خواهند شد.

وي نيروي انتظامي را مظهر برقراري نظم و عدل در كشور عنوان كرد و گفت: اين سبز پوشان نه تنها در اين عصر بلكه در دوران دفاع مقدس نيز در سنگرهاي دفاع و صيانت از ارزش‌هاي انقلاب اسلامي خود را نشان دادند و همه توان خود را به كار گرفتند تا آرامش و آسايش و امنيت در كشور ماندگار ماند.

فرمانده نیروی انتظامی بافق نیز در این مراسم در سخنانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت: امنیت هر فرد در جامعه از ملزوماتی است که به طور مستمر برای هر انسان لازم است.

وی حضور پلیس در مدارس را نشانگر توجه نیروی انتظامی به دانش، آرامش و امنیت قشر دانش آموز و اساتید و مربیان آموزشی عنوان کرد.

"سرهنگ علی صالحی"خطاب به دانش آموزان گفت : شما بايد دوست و دشمن را بشناسيد تا بتوانيد در زندگي موفق باشيد و امروز پليس دوست شماست و شما مي توانيد مشكلات خود را با پليس 110  در ميان گذاشته و از آنها راهنمايي و كمك بخواهيد.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با اهدا لوح یادبود از زحمات نیروی انتظامی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.