نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

زنگ انقلاب در آموزشگاه شهید چمران بافق طنین انداز شد

زنگ انقلاب در آموزشگاه شهید چمران بافق طنین انداز شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ به مناسبت سالگرد ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه مبارک فجر، با حضور امام جمعه، فرماندار بافق، بخشداری مرکزی، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی، شهردار، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستان، زنگ انقلاب در دبستان شهید چمران به صدا در آمد .
در ابتدای این مراسم قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر ، به ارائه آماری از پیشرفت های آموزش و پرورش و مقایسه آن با دوران قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداخته و دستاوردهای این حوزه را در زمینه های فرهنگی و آموزشی بیان نمود .
سپس امام جمعه و فرماندار بافق هر یک با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بیان دستاوردهای انقلاب در عرصه های مختلف ، به اهمیت و جایگاه علم و دانش در پیشرفت جامعه اسلامی اشاره کردند و از دانش آموزان خواستند با همت و تلاش خود موجبات پیشرفت و ترقی کشور و شهر خود را فراهم نمایند .
اجرای سرود همگانی توسط دانش آموزان ، دکلمه ، مقاله و به پرواز درآوردن کبوتران به نشانه شعار انقلاب اسلامی ( استقلال آزادی جمهوری اسلامی ) از دیگر برنامه های این مراسم بود .